• Главная
  • Почетный гражданин Черниговщины предсказал, что Украина развалит Россию
16:31, 18 ноября 2014 г.

Почетный гражданин Черниговщины предсказал, что Украина развалит Россию

Известный украинский диссидент и политический деятель, уроженец Городнянского районе, почетный гражданин Черниговской области Левко Лукьяненко рассказал, что подружиться Украина и Россия смогут только после распада последней.

Левко Лукьяненко в интервью изданию «Главком» назвал условие, при котором Киев может наладить отношения с Москвой

- Росія є імперією, а Україні судилося імперію розбити. Період творення нової віхи історії України, це, одночасно, сприяння розвалу Російської імперії.

Там є безліч автономних республік, територій населених іншими національними групами, які також хочуть бути незалежними. Це вже частково проявляється, наприклад, на Кавказі.

В 1991 році був перший етап розвалу Російської імперії, тепер готується другий. Це відбудеться не дуже швидко, але Україна тут допомагає.

Війна призведе до того, що Росія розпадеться. Так як Великобританія, Франція, Португалія, Бельгія тощо перетворилися із імперій в національні держави.

Росія завжди відстає від того, що відбувається в Європі, але це неминуче майбутнє Росії. Тоді в нас настануть добрі відносини, бо вони не будуть загрожувати нам, і Крим матиме змогу повернутися до України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Левко Лукьяненко #развал России #российско-украинские взаимоотношения #интервью
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...