Бажання учнів школи-інтернат до Дня Святого Миколая виконуватимуть чернігівські таксисти

Хтось мріє про машинку, хтось про новеньку сукню, а хтось про новеньку іграшку. Всі дітлахи чекають від Святого Миколая здійснення своїх новорічних мрій. Бажання учнів Городнянської спеціальної школи-інтернату цього річ виконуватимуть чернігівські таксисти: таксі фірми «Дарна», «Євро» «Армада» та «SVN».

Кожна дитина заслуговує на свято, на втілення у життя своєї маленької дитячої мрії, а вихованці шкіл інтернатів потребують реальної допомоги і особливої підтримки кожного з нас, переконані таксисти.

В Городнянському інтернаті навчаються діти з вадами розумового розвитку, а в 2012 році створили класи для навчання дітей з тяжкими порушеннями мовлення.

Перше знайомство благодійників та учнів школи-інтернату уже відбулося. Кожен школяр написав лист-прохання до чудотворця і тепер очікують на диво.

Минулого року подібну благодійну акцію таксисти проводили у Щорській школі-інтернаті. Крім того, благодійники опікуються кількома школами Чернігова. Жодне з дитячих побажань не залишиться поза увагою - обіцяють таксисти.

До того ж сюрпризи та приємні несподіванки на цьому не закінчуються: 11 грудня на дітлахів чекає боулінг, розваги та атракціони. А у День Святого Миколая благодійники знову завітають в Городню, аби особисто вручити подарунки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
37 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует