• Головна
  • За биометрическими паспортами в Чернигове очередь до 20 февраля
09:02, 15 січня 2015 р.

За биометрическими паспортами в Чернигове очередь до 20 февраля

В Чернигове все готово для сбора документов и выдачи биометрических загранпаспортов. Вот только сначала придется записаться в очередь. Как сообщила начальник ГМС в Черниговской области Ксения Лукьянец, из-за большого количества желающих записывают уже на 20 февраля.

– На даний час обладнання встановлено тільки в обласному управлінні, – сообщила она. – Додаткове обладнання було завезено і до інших наших територіальних підрозділів міграційної служби, де перед цим була можливість надавати послугу з оформлення закордонних паспортів: це Мена, Ніжин, Деснянський і Новозаводський районні відділи у Чернігові.

Сподіваємось, що за два тижні ми налаштуємо відповідне обладнання і зможемо надавати дану послугу більшій кількості наших громадян. Зараз же вдень приймається 12-14 громадян.

Було прийнято рішення про введення попередніх списків бажаючих, щоб особа раціонально використовувала свій час. Тож зараз громадянин повинен попередньо особисто звернутися до управління міграційної служби в Чернігові (вул. Шевченка, 51-а), надати оригінал свого ідентифікаційного коду і паспорт громадянина України. І записатися на день та час для оформлення документа.

Для того чтобы записать человека на прием, сейчас тратится не больше двух минут, заверила Ксения Лукьянец, поэтому долго ждать записи не придется.

Что же касается вопроса, необходимо ли менять старый загранпаспорт на новый, Ксения Лукьянец ответила так:

– Хочу зменшити невиправданий ажіотаж. Паспорти, які були оформлені до цього часу, є чинними, їх власники користуються такими ж правами і несуть такі ж обов’язки, як і власники паспортів з біометричним носієм.

Змінювати їх не потрібно. Це право, а не обов’язок громадянина. На даному етапі, поки немає міждержавних угод, права і обов’язки з біометричними документами і звичайними однакові.

Видео - телеканал "Дитинець"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#биометрический паспорт #ГМС #загранпаспорт в Чернигове #Ксения Лукьянец
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...