• Головна
  • Черниговский исторический музей вооружает защитников Украины… экспонатами
10:21, 2 лютого 2015 р.

Черниговский исторический музей вооружает защитников Украины… экспонатами

Черниговский исторический музей им. В. Тарновского передал на временное хранение добровольческому батальону «Азов» пулеметный станок. Об этом в интервью газете «День» рассказал директор музея Сергей Лаевский.

По его словам, работники музея принимают активное участие в акциях, направленных на помощь украинским военнослужащим в зоне АТО. Более того, на фронте находится экспонат из музея.

- Ще влітку до нас звернулися бійці добровольчого батальйону «Азов», які отримали ствол крупнокаліберного кулемета, але з нього не можна так просто стріляти, це ж не автомат, необхідна підставка - так званий станок.

А кулеметник родом із Чернігова. Він згадав, що щось таке бачив у нашому Військово-історичному музеї, тому його відрядили на два дні до Чернігова, відбулася зустріч із головою ОДА, де йому пообіцяли сприяння.

Хлопці прийшли до музею, подивилися, що цей станок їм підійде. Ми не вагалися, терміново оформили всі папери, я видав його на тимчасове збереження. На передовій весь комплект зібрали докупи, він вже побував у дії.

По словам Сергей Лаевского, последние данные о пулемете поступали давно – после Иловайска информации не было.

- Відомо, що на складах Міністерства оборони, в тому числі на Чернігівщині, лежать тисячі таких станків. Вважаю, що військовому керівництву має бути соромно, що воїни, котрі захищають Вітчизну, в прямому сенсі слова побираються по музеях.

Кроме того, по телефону в музей обратились еще и бойцы специального батальона «Чернигов». Как рассказал Сергей Лаевский, им тоже выдали не полный комплект

- Я не знаю, що саме треба, але чекаю, нехай приходять! – сказал директор музея.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергей Лаевский #черниговский музей #батальон "Чернигов" #батальон "Азов" #исторический музей
Оголошення
live comments feed...