16:50, 10 лютого 2015 р.

Електрообладнання

Сучасні технології досягли такого рівня, коли майже всі процеси промислового та побутового характеру автоматизуються. Автоматичні прилади працюють від енергії, яку передають електродвигуни.

Автоматичні ворота можна зустріти як на приватному подвір’ї, на гаражі, так при в’їзді на підприємство. Принцип їх дії також заснований на автоматичному керуванні. Щоб ворота прослужили вірою та правдою багато років, довше не ламалися, треба обрати хороший редуктор чи двигун, який змусить ворота відкриватися. Компанія Delma – відомий італійський виробних електрообладнання для різний промислових цілей.

Останні декілька років підприємство працює у новому напрямі – виготовлення електродвигунів, редукторів, електронних блоків для автоматичних воріт з розпашним, відкатним механізмом, для гаражних воріт, автоматичних установок для паркінгу.

Спеціально для воріт вагою до 600 кг з відкатною системою розроблені мотори-редуктори. Зовні мотор зроблений з литого алюмінію, всередині частини виготовлені з чавуну та сталі. Подібний електродвигун працює дуже тихо, а управління воротами реалізується міцно та надійно. В основі двигуна є електронний блок, який легко програмувати, керування блоком здійснюється дистанційно. Пластикова коробка захищає блок від вологи та замикання.

Для більш важких відкатних воріт вагою 900-1000 кг розроблені спеціальні електродвигуни. Для його виготовлення також використаний алюмінієвий корпус, деталі зроблені зі сталі та чавуну. Завдяки тому, що редуктор працює у масляній ванні, двигун має довгий експлуатаційний період. Програмується двигун за допомогою двох кнопок та дисплею.

В основі розпашних автоматичних воріт лежить електродвигун черв’ячного типу з алюмінієвим корпусом та внутрішніми механізмами зі сталі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...