• Головна
  • Новий старт: Студреспубліка запрошує на відкритий конкурс
15:31, 24 червня 2015 р.

Новий старт: Студреспубліка запрошує на відкритий конкурс

ПРІОРИТЕТИ. «Новий старт. 100 ідей для Чернігова» - конкурс, який відбуватиметься за підтримки Сергія Березенка. Якщо ти знаєш як покращити наше місто, то цей проект саме для тебе!

«Новий старт» – це всеукраїнський проект, який започаткований у квітні 2009 року, як реакція здорових сил суспільства на кризову ситуацію, яка склалася в економіці України.

Під час написання проектів найбільшу увагу учасникам слід приділили проблемам енергозбереження та ефективного використання ресурсів, недосконалості системи державного управління, корупції, відсутності інновацій та ефективної інфраструктури, проблемам освіти та розвитку морально-духовних якостей людини.

Запропонованувати «точки підйому» в економіці країни, а також розглянути та проаналізовати альтернативні сценарії розвитку країни.

Розуміючи значення та важливість такої роботи, Чернігівська команда Студреспубліки, поставила за мету розробку та впровадження стратегії розвитку міста. Стратегії, яка об’єднає навколо всіх не байдужих, незважаючи на партійні кольори та інші фактори, які роз’єднують наше суспільство.

Зараз «Новий старт» стає унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузі економіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери.

План заходів:
1. Конкурс ідей (до 3 липня 2015 року) — покажи себе!
2. Стратегічний круглий стіл (9-10 липня 2015 року):
- обмін досвідом для учасників, експертів табізнесменів!
- цінні призи — переможцям!
- можливість інвестицій — підприємливим!

Приєднуйся! Зробимо Чернігів кращим Європейським містом!

Детальніше про проект: http://studrespublika.com/novy-start/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергей Березенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...