• Главная
  • Дурнєв, Барабошко та Крутчак - фаворити виборчої гонки по 205 округу за результатами соціологічного опитування спільнот Чернігова
18:55, 7 июля 2015 г.

Дурнєв, Барабошко та Крутчак - фаворити виборчої гонки по 205 округу за результатами соціологічного опитування спільнот Чернігова

В одній із самих популярних спільнот Чернігова - “Типовий Чернігів”, в соціальних мережах, днями було проведено опитування щодо кандидатів за яких жителі віддали б свій голос по 205 округу.
Впевнено лідерські позиції займають Олександр Барабошоко та Олексій Дурнєв з 25 та 23% відповідно, одразу за ними йде журналіст розслідувач Василь Крутчак - 17%. Досить значний процент проголосував би проти всіх якби це було можливим. Решта кандидатів набирають не більше 3 %. В опитуванні взяла учать 3234 респондентів, повідомляє центр Розумкова м. Чернігів.

Такий вельми переконливий результат вдалося досягти тільки завдяки правді в спілкуванні з людьми і щирості - заявили кандидати. Ми не вішали ніяких бордів та зовнішньої реклами, нам перемогти допомагають наші опоненти.

Такий високий рейтинг змушує наших опонентів застососувати силу. Зокрема кандидати в депутати Верховної Ради по округу №205 у Чернігові Олексій Дурнєв, Олександр Барабошко і Василь Крутчак вважають, що провокацію чернігівських ультрас проти них замовив депутат Ради Олег Ляшко.

Залишилося більше 2 тижнів до виборів, наші рейтинги будуть тільки рости - заявили кандидати.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...