• Главная
  • Натяжні стелі в Києві та області від demi-lune.ua
14:33, 20 июля 2015 г.

Натяжні стелі в Києві та області від demi-lune.ua

Натяжні стелі в Києві на області

Натяжні стелі в Києві на області

Натяжні стелі від «Демі-Луне» - це полотна з плівки ПВХ, які виготовляються за індивідуальними параметрами для кожного замовника. У виробництві використовуються верстати з струмом високої частоти для формування смуг шириною від 1 до 5 метрів.


Поверхні мають ряд переваг:
багатий вибір дизайнерських рішень,стійкість полотен в експлуатації,широкий асортимент кольорової гами та фактур.Деякі варіанти можуть мати свої нюанси у виробництві та використанні, що уточнюється індивідуально при оформленні замовлення.
 

Переваги поверхонь натяжного типу


Використовуючи такі конструкції, можна приймати самі сміливі дизайнерські рішення. Натяжні поверхні можуть мати різні форми: овальну, круглу, квадратну і многокутну, дугоподібну і зламані. У створенні форм немає меж і обмежень.


При всій яскравості стелі гарантують абсолютну стерильність. Їх обслуговують з використанням води і звичайних миючих засобів. Допускається застосування хлору і водяної пари, що не зашкодить стійкості полотна.


Для стель використовують антибактерицидними просочення, що дозволяє усунути шкідливі мікроорганізми, вбиває цвіль і грибок. Акустичні параметри в приміщенні з натяжними конструкціями значно поліпшуються. З їх використанням можна досягти високої звукоізоляції.
Монтаж полот6н дуже простий і не передбачає передвигание меблів. Встановлення та перевстановлення можуть бути багаторазовими при гарпун кріпленні поверхонь.


Матеріали мають протипожежні властивості. Експлуатація обслуговується гарантією до 12 років. Екологічність підтверджується атестатами та сертифікатами.

Доставка товарів від Демі-Луне по всій Україні


Натяжні стелі можуть бути доставлені до Києва і в межах його області. Вартість матеріалів і настановних робіт - індивідуальні параметри, які потрібно уточнювати для кожного проекту окремо.
При монтажі рекомендується користуватися послугами фахівців, так як існує ризик отримати не зовсім ідеальну поверхню.

Причинами дефектів можуть бути:
використання ПВХ невисокої якості, що неприйнятно для Демі-Луне,неякісна підготовка монтажних матеріалів,неправильне зварювання швів,використання неякісного обладнання,порушення технологій у роботі з матеріалом.Тому рекомендується оформляти замовлення на стелі у фірми, яка вже довгий час має статус бренду. Демі-Луне більше 13 років займає лідируючі позиції на українському ринку, що робить співпрацю з компанією приємним і вигідним.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...