Вибираючи постачальника послуг у сфері натяжних стель, доводиться шукати оптимальне рішення: недорого і якісно. Фірма Potolki-Online є саме таким постачальником. Ми відомі по всій Україні і можемо похвалитися тим, що клієнти зазвичай звертаються в компанію з причини її демократичною цінової політики і найвищої якості матеріалів.Лідируючи на ринку вже близько 12 років, компанія має намір зробити максимум для того, щоб кожен бажаючий, в якому б куточку країни він не жив, міг без проблем скористатися послугами Potolki-Online.

Причин, за якими слід вибрати саме potolki-online.com.ua, декілька:

• всі матеріали, які ми використовуємо, натуральні і екологічні;

• ми постійно співпрацюємо з французькими та німецькими виробниками, щоб бути впевненими у високій якості матеріалів;

• наші майстри - професіонали своєї справи, регулярно проходять тренінги та курси з ремонту;

• ми успішно працюємо з дизайнерськими проектами;

• наші ціни дозволяють зробити доступною установку натяжних стель для будь-якого замовника.

Вигоди співпраці з Potolki-Online

Якщо ви затіяли ремонт у своїй квартирі або просто потребуєте установці нового натяжної стелі, відвідайте інтернет-сторінку компанії Potolki-Online.com.ua або провідайте наш офіс у вашому місті. Який би варіант ви не вибрали, ви дізнаєтеся, що наша фірма займається наданням повного спектру послуг. Це означає, що, зробивши замовлення, клієнтові більше не потрібно буде переживати і контролювати всі етапи роботи.

Наша фірма професійно займається розробкою оригінальних дизайнерських проектів. Крім того, ми готові втілити саме вашу мрію: розкажіть нашим фахівцем про те, яким бачите дизайн свого приміщення, яким повинен бути натяжна стеля. Безумовною перевагою співпраці з Potolki-Online є унікальна гарантія строком на 12 років і неухильне виконання гарантійних зобов'язань.

Наші майстри з легкістю встановлять натяжна стеля в будь-якому приміщенні: ванною, залі, кухні, в офісі, в басейні, в салоні і навіть в торговому комплексі. Ви можете вибрати стелю будь-якого виду: одно- та багаторівневий, 3D стелю; квадратний, круглий, овальний, увігнутий, вигнутий. Величезна колекція квітів дозволяє задовольнити естетичні запити будь-якого клієнта.

У роботі ми використовуємо якісну ПВХ плівку, здатну в критичній ситуації (наприклад, при затопленні квартири зверху) витримати до 100 літрів води на квадратний метр. При цьому електричне замикання виключається, оскільки при установці майстри використовують сучасні вологостійкі методи ізоляції.