• Главная
  • Костанчук знову діє в інтересах влади, псуючи агітацію опонента-кандидата Геннадія Корбана
14:49, 22 июля 2015 г.

Костанчук знову діє в інтересах влади, псуючи агітацію опонента-кандидата Геннадія Корбана

ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Провокації в Чернігові виходять на інший рівень - зовнішньої реклами. Бравий «атошник» та начебто командир штурмової роти батальйону «Донбас» Тарас Костанчук вдається до брудних прийомів - заклєює власною агітрекламою бігборди кандидата - Геннадія Корбана.

З цією метою по місту їздять машини батальйону і переклеюють зовнішню рекламу.

Представники виборчого Штабу кандидата шоковані такою зухвалістю та зверхнім ставленням до закону. Вони усно звернулися до співробітників міської міліції за коментарями. Однак, єдина реакція, яку отримали - звична бездіяльність.

В ЗМІ вже давно курсують чутки про приналежність Костанчука до штабу провладного кандидата  Його називають технічним кандидатом влади. А сам батальйон «Донбас» заперечує той факт, що його бійці беруть участь у передвиборчій кампанії по 205-му округу.

Костанчук активно критикує опонента влади - Корбана, а провини іншого кандидата  охоче бере на себе - наприклад, заявив, що затримана «Тойота» з грошима та зброєю і партійними документами  насправді належить самому Костанчуку. Але описати вміст авто кандидат так і не зміг.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Геннадий Корбан
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...