• Главная
  • Дивовижні міста України: подорож до Львову
17:25, 24 июля 2015 г.

Дивовижні міста України: подорож до Львову

Влітку наші співвітчизники прагнуть провести ідеальну відпустку. Заради цього більшість з них відправляється на курорти інших держав, подорожує по європейським містам, їде до крупних мегаполісів США  тощо.  Але, щоб відпочинок запам’ятався, необов’язково  вибиратися до екзотичних далеких країн.  Незабутню відпустку можна провести і в рідній країні. Тут є досить багато цікавих місць та курортів, що здивують європейським рівнем комфорту та очарують своєю красою. Важливою перевагою відпочинку в межах країни є те, що вам не знадобиться проходити недешеву та стомлюючу процедуру оформлення візи.  Це зберігає сили та нерви, дозволяє вирушити у подорож у будь-яку мить. До того ж вам не доведеться довго їхати у потягу або переплачувати за авіа переліт.

Багато іноземних туристів сьогодні відвідують такі міста України, як Львів та Закарпаття. На то є багато причин. Ці міста дійсно цікаві своєю автентичністю та традиціями, можуть вразити красою архітектури та пейзажів.

Знайомитися зі Львовом можна як самостійно, так і з допомогою професійних гідів. Таким чином ви не тільки зможете побачити найцікавіші місця, але й дізнатися їх історію та цікаві факти про них.  Особливо чаруюче виглядає вечірній львів. Тому не дивно, що існує екскурсія, яка знайомить туристів з містом після заходу сонця. Це забезпечує особливу атмосферу. Львів оживає після трудового дню та світиться безліччю вогнів.  Але суть екскурсіонного туру не тільки в тому, щоб побачити тутешню архітектуру у сутінках. Вона передбачає і відвідування пам’яток, якими славиться місто.

Особливої уваги заслуговують  собори Львову. Це, в основному, католицькі храми.  Так, наприклад, обов’язково необхідно побачити  Собор Св. Юра. Він відомий не тільки своїм вражаючим видом, але й найстарішим дзвоном. Останній був вилитий майстрами ще у 1341 році. Сам собор було зведено у 1744-1770 роках.  До речі, цей об’єкт  належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вразить туристів також Церква Ольги та Єлизавети та костел Святої Ельжбети. Останній було збудовано у честь імператриці Єлизавети Баварській – дружини Франца-Йосифа I.

Екскурсії вечірнім львовом включають також відвідування Бернардинського монастирю і Будинку вчених.

Обов’язково кожен турист має відвідати і таке львівське диво, як Високий замок. Нині це – парк у центрі міста.  Раніше тут стояв замок польського воєводи. Сьогодні ж сюди приходять сотні туристів, щоб побачити неймовірну панораму Львову.

Всі екскурсії вечірнім львовом ціни мають адекватні та прийнятні. Вирушайте у подорож по видатним містам Україні та знайомтесь ближче із історією та дивами країни. Місцевий сервіс та рівень комфорту не вирізняються від європейских. Так, ви маєте змогу провести цікаву та дивовижну відпустку не виїзджая навіть межі крайни.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...