16:07, 17 августа 2015 г.

Поєднання кольорів

Весь наш світ – це колір, колір поруч з нами завжди. З самого нашого народження та протягом усього життя. Нас приваблюють кольорові, яскраві речі, ми тягнемося до них. Починаючи з самого дитинства, у нас формуються смаки та з’являються улюблені кольори, та лише через певний час ми починаємо свідомо обирати ті чи інші кольори та їх поєднання. Якого кольору обрати футболку, якщо спідниця червоного кольору? Якого кольору обрати простирадло, якщо кімната у пастельних кольорах?

Купити дешеві футболки Ви можете на нашому сайті. Як може здатися на перший погляд, вибір кольору – це неважка операція. Але так здається лише на перший погляд. З важким вибором правильного кольору зустрічаються не лише модники та стилісти, але й представники інших творчих професій.

На жаль, самий факт належності людини до робітників творчого або навіть модного труда не гарантує вміння правильно поєднувати кольори. У нашому магазині Ви також можете знайти дитячі футболки, у яких кольори поєднанні у приємні для погляду візерунки. Звичайно, не можна сказати. Що це – точна наука, де панують строгі правила, незрозумілі формули та важкі рівняння. У деяких людей і справді є хист та відчуття краси, але це також не є фактом того, що неможливо навчитися поєднувати кольори.

Для початку необхідно змінити своє ставлення до краси та гармонії. Ви можете змінити свій стиль одягу, наприклад, купити нові жіночі футболки. Десятками років модна індустрія намагається відобразити свої поняття краси. Уся ця галузь побудована на певних формулах. Цього року можна продати двадцять мільйонів пар взуття коричневого кольору, а до них обов’язково слід подати десять пар синіх брюк, бо колористика свідчить, що коричневий колір пасує до синього.

Та чи може реальна гармонія бути захованою в маркетингових планах та індустріальних потужностях заводів? Питання досить риторичне. Але, якщо критична сторона нашого модного життя зрозуміла, то з якого боку слід знайти позитивний підхід? Де брати основу, де шукати почуття прекрасного ті відчуття гармонії кольору?

Відповідь водночас і легка, і важка. Шукати треба навколо себе. Гармонія існувала мільйони років до нашої появи. Вона закладена у природі. Природа сама по собі гармонічна та чудова. Слід лише навчитися знову бачити те, що завжди було навколо нас.

Не треба нічого вигадувати, усі поєднання кольорів уже існують, варто лише відкрити очі, як Ви побачите гармонійний рожевий захід сонця, синє море та білий пісок. А яке дивовижне поєднання яскравих кольорів на лісовій галявині! Залишається лише відкрити свою увагу та почати пізнавати світ по-новому, відкриваючи свої почуття назустріч гармонії та красі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...