• Главная
  • Чи є безпечним Інтернет, як засіб популяризації вітчизняних та іноземних брендів.
10:39, 26 августа 2015 г.

Чи є безпечним Інтернет, як засіб популяризації вітчизняних та іноземних брендів.

Інтернет – це глобальна мережа, що забезпечує поглинення інформаційних потоків по всій земній кулі та є невід’ємною складовою життя та роботи людини.

З швидким розвитком сучасних технологій закономірністю стало розповсюдження інформації про товари та послуги, які надають суб’єкти господарювання через власні web-ресурси, або популяризація свого бренду через інші інформаційні джерела. Важливим кроком для захисту та популяризації торгової марки є отримання свiдоцтва України на знак для товарів і послуг, при отриманні якого, свій бренд може з’явитися під доменним ім’ям .ua. Реєстрація сайту будь-якого іншого домену до моменту отримання свідоцтва також дає можливість популяризувати своюторгову марку в мережі Інтернет.

Але, як і в будь-яких ринкових відносинах, так і через мережу Інтернет скоюється безліч правопорушень, які можуть завдати серйозної шкоди іміджу вашого бренду.

«На сьогоднішній день як власникам відомих брендів, так і тим, хто лише починає розвивати власний бізнес, необхідно водночас із розвитком будь-якого проекту турбуватися про безпеку і належний захист своєї інтелектуальної власності.

В багатьох випадках, з якими Державне підприємство «Інтелзахист» стикається щоденно, зрозуміло, що контрафактна продукція, кіберсквотинг, недобросовісна конкуренція та інше успішно співіснують з усіма брендами сучасного ринку. Однак своєчасне реагування та захист власних інтересів для максимального захисту свого бізнесу – це важливий елемент в успішному введені справ, при яких надійним партнером для будь-якого суб’єкта господарської діяльності стане ДП «Інтелзахист» – наголосив директор Віктор Лещинський.

Основною метою діяльності підприємства Інтелзахист є забезпечення захисту прав інтелектуальної власності, у тому числі в мережі Інтернет. На сьогоднішній день визначальним завданням Інтелзахисту є надання послуг фізичним та юридичним особам, які є правовласниками, авторами або суб’єктами суміжних прав, щодо захисту їхнього права інтелектуальної власності, у тому числі в мережі Інтернет.

Що можна віднести до позитивних зрушень в сфері інтелектуальної власності України? Це поява дієвого механізму захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет, а для великого і середнього бізнесу комплексний захист свого бренду.
Офіційний сайт ДП «Інтелзахист».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...