ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ. Пінополіуретан ППУ 2023 від 249 $/м3

На жаль, оголошення застаріло
ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ (ДСТУ Б В.2.6-187:2013)

До уваги зацікавлених осіб!


ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.


Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.
Маємо професійний досвід більше 14 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування, у тому числі в АПК. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти!

Активно працюємо по Україні сировиною замовника відомих виробників пінополіуретанових композицій жорстких пін із закритою коміркою

Беремо за основу Ваші розрахунки або розрахунок необхідної кількості матеріалів робимо ми, відповідно до Технічного Завдання, виходячи із мінімально необхідних даних, таких як: лінійні розміри будови, фотографії поверхонь, загального вигляду, підлоги та стелі, Ваші вимоги до температурного режиму після напилення - очікуваний результат від термоізоляції ППУ тощо. Погоджуємо об'єми та умови проведення робіт /проживання, харчування персоналу - так/ні, години та дні можливого проведення робіт - для нас у пріоритеті можливість працювати цілодобово у будь-які дні. Буває на об'єктах діють обмеження на ніч, вранці та ввечері, у вихідні дні, це все важливо знати заздалегідь. Узгоджуємо технічні моменти та нюанси, обговорюємо підготовку поверхні, якщо така необхідна, захист за потребою всього, що може постраждати від попадання мілкої фракції ППУ при напиленні, погоджуємо час початку робіт та строки виконання, форму та порядок оплати. "Б'ємо по руках". Якщо компоненти ще не закуплені і у Вас немає чіткого розуміння щодо виробника – обговорюємо варіанти і Ви приймаєте виважене рішення, чим саме працюємо. Ви оплачуєте напряму безпосередньо дилеру або постачальнику матеріал із доставкою собі на об'єкт. Приступаємо до роботи в обумовлений час.
Оплата за переробку напиленням комплекту (дві бочки), тони фіксована, договірна
Завжди раді бачити Вас своїми партнерами

Майбутнє - це не те, про що ми мріємо,
а те, що ми створюємо!

ППУ - то є краще із майбутнього!
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.


З повагою та побажаннями миру,
Ігор Жмурко, директор ТОВ "ППУ ПРОФІТ"
Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється

Наші роботи по Україні, 2009 - 2023 рр: http://www.ppu-profit.com/index/0-2
[email protected],
[email protected]
+38 (067) 630-55-21 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp)
+38 (050) 356-81-58
https://instagram.com/ppu_profit/
https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/
https://www.youtube.com/user/MKPReal

Завжди раді бачити Вас своїми партнерами
Рубрики
Ремонт, будівництво Обладнання Послуги
Ігор Жмурко (ППУ ПРОФІТ)
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Закупаем лом и отходы цветных металлов. Лом латуни, бронзы, меди, алюминия, нержавейки, АКБ, стружку...
05:56, 1 червня
https://Volosnatural.com Якщо ви бажаєте дорого продати своє густе та довге волосся, то ця пропозиц...
16:42, 30 травня
Предлагаем рассмотреть предложение на поставку железных баков для хранения, сбора и вывоза на утилиз...
11:21, Вчора
Вертикальні багатосекційні щілинні ящики оснащені 4, 5, 6, 7, 8, 9,10- ти секціями, кожна з яких обл...
14:02, 30 травня
Оформляем официальные отчетные документы командировочным для бухгалтерии по всей территории Украины....
12:54, 31 травня
ООО"ВЕГА 17" - г,Днепр , ул,Караваева,39 - слад- магазин- офис Запчасти к тракторам МТЗ, ЮМЗ...
14:15, 5 червня