Де купити штахетник металевий для паркану?

На жаль, оголошення застаріло
Металеві огорожі стають все більш популярними в сучасному ландшафтному дизайні. Одним із сучасних та функціональних варіантів є металевий штахетник. Металевий штахетник(євроштахетник) – декоративна огорожа виготовлена з металевих панелей, які складаються з профільованих планок гнутої форми, які покритті захисним шаром полімеру, мають оригінальний дизайн і є гарною альтернативою дерев'яним парканам.

Паркан із металоштахетника це один із кращих варіантів огорож. Основні його переваги: міцність, надійність, практичність, довговічність і естетичність.

Металевий штахетник можна замовити у спеціалізованих компаніях, які виготовляють металеві огорожі. Виготовлення металевого штахетника відбувається під замовлення: різної висоти, товщини металу та виду самого штахету. Тому під час замовлення важливо врахувати ваші особисті вимоги щодо дизайну, кольору, розміру та матеріалу, а також визначити кількість штахету, бо від цього буде залежати й вартість вашого замовлення.

Наша компанія «ТОВ НВП Стальсервіс» – завод-виробник металопродукції, в тому числі ми є виробником металевого штахетника. На нашому виробництві стоять сучасні автоматизовані прокатні лінії й ми маємо багаторічний досвід роботи по виробництву металопрофілю з полімерним покриттям.

Ми пропонуємо вам євроштахети трьох видів: «Штакетник трапеція», «Штакетник профіль», «Штакетник дуга». Металеві штахети відрізняються один від одного видом та формою профілю, конструкцією фігурного штахетника та формою верхнього зрізу.

Купити металевий штахетник від виробника у м. Дніпро можна здійснивши замовлення на нашому сайті, або зателефонуйте нашим менеджерам за номером телефону: +38 (066) 376-70-07. Наші консультанти допоможуть вам підібрати правильно профіль та порахувати вартість металевого паркану.

Звертайтеся, ми вам допоможемо підібрати ваш ідеальний та стильний металевий штахетник: https://stalservis.ua/produktsiia/metalevyi-shtakhetnyk
Рубрики
Ремонт, будівництво
Стальсервіс
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Блок-хаус - цена производителя. Блок-хаус – полукруглая вагонка, имитация бревна. Материал - со...
09:45, 24 травня
Изготавливаем под заказ гаражные ворота, распашные ворота металлические, кованые ворота, ворота из п...
14:11, Вчора
Услуги создания, очистки, укрепления прудов, каналов экскаваторами и мини земснарядами.
15:28, 23 травня
Продаем брус, балки, стропила, шалевка из сосны длина от 2 до 6 м свежепил или сухостой.Доставка ,ро...
07:58, 27 травня
Котел на дровах і різному паливі дерев’яного походження: * дрова * тріска * Тирса, стружка *...
09:46, 24 травня
Твердопаливні котли БРІК від виробника. Дуже надійні котли, які працюють, працюють і працюють! Кот...
09:46, 24 травня
Хочете додати 0462.ua на головний екран і бути в курсі новин?