Зібрали медальний врожай: чернігівські самбісти вдало виступили на Кубку України

Протягом 4-5 червня у Київському легкоатлетичному манежі проходив Кубок України з бойового самбо серед юніорів та юнаків всіх вікових груп. У змаганнях взяли участь 586 учасників, зокрема вихованці Козелецької ДЮСШ, "Кік-Джицу" з Чернігова, Ніжинського спортивного клубу та КДЮСШ НМО ФСТ "Спартак".

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Плідним виступ був серед юніорів (2003-04 р.н). Чотири вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак" посіли перше загальнокомандне місце, а переможцями стали: 62 кг - Тимофій Смірнов, 68 кг - Андрій Литовченко, +90 кг Вадим Авер’янов. Друге місце посів Владислав Зима - 82 кг.

Серед юнаків старшого віку (2005-06 р.н) ІІ місце в категорії 45 кг - Іван Блащук (Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак") а в ктаегорії 74 кг ІІ місце зайняв Владислав Прохоров (Ніжинський спортивний клуб).

Серед юнаків середнього віку (2007-08 р.н.), які зайняли друге загальнокомандне місце, наступні результати:

• І місце - 45 кг - Микола Красівський (Козелецька ДЮСШ),
  • ІІ місце - 57 кг - Святослав Пащенко (Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак"),
  • ІІІ місце - 57 кг - Володимир Оводов (Чернігів),
  • І місце - 68 кг - Ельдар Мамедов (Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак").

Серед юнаків молодшого віку (2009-10 р.н):

• ІІ місце - 52 кг - Дмитро Брачюн (Козелецька ДЮСШ),
  • І місце - 68 кг - Тарас Постніков (Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак").

Серед хлопчиків (2011-12 р.н):

І місце - Артем Шапка, ІІ місце - Богдан Воробей, ІІІ місце - Давид Дунай та  Святослав Корнієнко (всі вихованці Козелецької ДЮСШ). У загальнокомандному заліку - Чернігівська область на ІІІ місці.

Вперше проводились змагання серед дівчат, і їхні результати наступні: Міланія Торговська, Тетяна Божок та Юліана Лисенко - І місце, Софія Шелест - ІІ місце (Козелецька ДЮСШ та Чернігів). У загальнокомандному заліку - Чернігівська область на ІІІ місці.