Їздив Черніговом п‘яним у комендантську годину: водій BMW «надув» 2,14 проміле

Під час комендантської години в Чернігові патрульні виявили водія з ознаками сильного алкогольного сп‘яніння, який керував автомобілем «BMW 545». Результат огляду показав 2,14 проміле алкоголю в крові – більш ніж у 10 разів вище допустимої норми.

Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції у Чернігівській області.

Інцидент стався вночі 27 травня на вулиці Незалежності. Патрулюючи містом, інспектори зупинили автомобіль BMW 545. За кермом перебував 26-річний чоловік, у якого правоохоронці помітили явні ознаки алкогольного сп‘яніння.

Водій погодився пройти перевірку на стан сп‘яніння за допомогою приладу «Драгер». Результат тесту склав 2,14 проміле, що перевищує допустиму норму більш ніж у 10 разів.

На чоловіка склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом особою у стані спʼяніння). Його відсторонили від керування транспортом, а авто евакуювали на спецмайданчик.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Реклама
14:58, Вчора