Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня, українські захисники знищили та подавили засобами радіоелектронної боротьби понад 300 російських безпілотників у небі над Чернігівською областю.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня, українські захисники знищили та подавили засобами радіоелектронної боротьби понад 300 російських безпілотників у небі над Чернігівською областю.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.
“Більше 300 ворожих дронів збили і подавили засобами РЕБ наші захисники в небі над Чернігівщиною за минулий тиждень”, – зазначив він.
Раніше ми повідомляли, що міста та села Корюківського району Чернігівської області регулярно зазнають атак російських безпілотників. Найскладніша ситуація нині спостерігається у Корюківській та Сновській громадах, де ворог цілестпрямовано атакує інфраструктуру, бізнес і житлові будинки.
За словами очільника області, російські війська завдають ударів по підприємствах, обʼєктах критичної та транспортної інфраструктури, засобах звʼязку та майну місцевих жителів.
“У прикордонні села долітають FPV-дрони – там вони буквально влаштовують сафарі на людей і випалюють населені пункти”, – зазначив Чаус.