Впродовж минулої доби прикордонники на Чернігівщині знищили 18 російських безпілотників різних типів. Серед ліквідованих повітряних цілей – вісім “шахедів”, вісім “гербер” та дві “молнії”.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
Впродовж минулої доби прикордонники на Чернігівщині знищили 18 російських безпілотників різних типів. Серед ліквідованих повітряних цілей – вісім “шахедів”, вісім “гербер” та дві “молнії”.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
“На Чернігівщині прикордонники ліквідували 8 “шахедів”, 8 “гербер” та 2 “молнії”, – йдеться у повідомленні.
Загалом за минулу добу підрозділи ДПСУ, які виконують бойові завдання на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині та Одещині, знищили 114 ворожих БпЛА.
Нагадаємо, протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня, українські захисники знищили та подавили засобами радіоелектронної боротьби понад 300 російських безпілотників у небі над Чернігівською областю.