Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині

На Чернігівщині внаслідок російських атак постраждали двоє цивільних людей. Поранення вони отримали під час удару безпілотником по території ліцею в Новгороді-Сіверському. Наразі потерпілі проходять амбулаторне лікування.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

За його словами, вночі 23 червня російський FPV-дрон атакував житловий будинок у Семенівці. Внаслідок удару оселя зазнала пошкоджень.

Крім того, внаслідок удару безпілотником тиму “молнія”, який стався напередодні, по території ліцею в Новгороді-Сіверському, постраждали двоє цивільних. У будівлі навчального закладу пошкоджено фасад, вибито вікна та двері.

Також протягом минулої доби російські війська завдали ударів по обʼєктах енергетики та звʼязку.