Вибухівка може зʼявитися будь-де: на Чернігівщині попереджають про загрозу дистанційного мінування

У Новгород-Сіверському районі Чернігівської області зафіксували чергову спробу дистанційного мінування території за допомогою ударних безпілотників. У звʼязку з цим місцевих жителів закликають бути максимально уважними, адже вибухонебезпечні предмети можуть зʼявитися у будь-якому місці.

Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

За його словами, спробу дистанційного мінування зафіксували 22 червня.

“Сьогодні, 22 червня, на території району зафіксовано чергову спробу дистанційного мінування за допомогою ударних БпЛА.

Це означає, що вибухонебезпечні предмети можуть з’являтися раптово у дворах, на дорогах, узбіччях та в інших місцях, де раніше їх не було. Будьте максимально обережні!”, – застеріг начальник Новгород-Сіверської РВА.

Мешканців району закликають не втрачати пильності та суворо дотримуватися правил безпеки. У разі виявлення підозрілого предмета категорично забороняється наближатися до нього, торкатися, піднімати, пересувати, розбирати або намагатися самостійно дослідити.

Також небезпечно взаємодіяти з уламками безпілотників, снарядів чи будь-якого військового обладнання, оскільки вони можуть містити вибухові елементи.

У разі виявлення підозрілих предметів необхідно негайно повідомити рятувальників або поліцію та дочекатися прибуття фахівців на безпечній відстані.

У районній військовій адміністрації наголошують: дотримання елементарних правил безпеки може врятувати життя та здоров’я людей.