Пішов рибалити та не повернувся: на Чернігівщині зі ставка дістали тіло 14-річного хлопця

У Чернігівському районі правоохоронці встановлюють обставини загибелі 14-річного хлопця, тіло якого ввечері 23 червня виявили у ставку.

Про це повідомляють Головне управління ДСНС у Чернігівській області та поліція Чернігівщини.

Трагедія сталася в селі Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади. Близько 18:20 до поліції надійшло повідомлення про зникнення 14-річного хлопця, який пішов рибалити на водойму та не повернувся.

На місце події прибули медики, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські та рятувальники.

Під час пошукових заходів співробітники ДСНС дістали з місцевого ставка тіло хлопця 2011 року народження. До робіт залучали чотирьох рятувальників та плавзасіб.

Наразі співробітники Чернігівського районного управління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.