У Чернігівському районі правоохоронці встановлюють обставини загибелі 14-річного хлопця, тіло якого ввечері 23 червня виявили у ставку.
Про це повідомляють Головне управління ДСНС у Чернігівській області та поліція Чернігівщини.
У Чернігівському районі правоохоронці встановлюють обставини загибелі 14-річного хлопця, тіло якого ввечері 23 червня виявили у ставку.
Про це повідомляють Головне управління ДСНС у Чернігівській області та поліція Чернігівщини.
Трагедія сталася в селі Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади. Близько 18:20 до поліції надійшло повідомлення про зникнення 14-річного хлопця, який пішов рибалити на водойму та не повернувся.
На місце події прибули медики, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські та рятувальники.
Під час пошукових заходів співробітники ДСНС дістали з місцевого ставка тіло хлопця 2011 року народження. До робіт залучали чотирьох рятувальників та плавзасіб.
Наразі співробітники Чернігівського районного управління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.