Із 1 липня на Чернігівщині розпочнеться обовʼязкова евакуація цивільного населення з 19 населених пунктів, розташованих поблизу державного кордону з росією. Відповідне рішення 24 червня ухвалила Рада оборони області за поданням військового командування.
Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.
Обовʼязкова евакуація стосуватиметься 12 населених пунктів у чотирьох громадах Новгород-Сіверського, Корюківського та Чернігівського районів. Зокрема, у Новгород-Сіверській громаді евакуюватимуть жителів сіл Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани та Чайкине. У Семенівській громаді — Газопровідне та Олександрівка, у Корюківській — Прибинь, Шишківка та Рудня, а у Городнянській — Лемешівка та Мощенка.
Також продовжено заходи з обов’язкової евакуації ще у семи прикордонних селах, де її було оголошено на початку року. Йдеться про населені пункти Костобобрів та Залізний Міст Семенівської громади, Бучки, Грем’яч і Будо-Вороб’ївську Новгород-Сіверської громади, Гірськ Сновської громади та Берилівку Городнянської громади.