Українські військові за допомогою ударного безпілотника знищили російський легковий автомобіль, який використовувався для запуску дронів типу “Шахед”.
Про це повідомила пресслужба 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.
Українські військові за допомогою ударного безпілотника знищили російський легковий автомобіль, який використовувався для запуску дронів типу “Шахед”.
Про це повідомила пресслужба 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.
У підрозділі зазначили, що за останні дні було уражено низку ворожих цілей, а знищена техніка стала “рідкісною» ціллю”.
“Сьогоднішня рідкісна ціль — машина, що використовується як пускова установка для дронів типу “Шахед”. Вперше. Допомагаємо берегти мирні українські міста від цієї пошесті”, – йдеться у повідомленні бригади.
Судячи з опублікованого відео, для запуску ударних безпілотників російські війська використовують модернізовані пікапи зі спеціально обладнаними платформами.
Йдеться про один із варіантів запуску «Шахедів»: автомобіль із закріпленим дроном розганяється на прямій ділянці дороги, після чого безпілотник сходить із направляючої установки з уже увімкненим двигуном.