За добу прикордонники знищили над Чернігівщиною три російські “Гербери”

Впродовж минулої доби прикордонники ліквідували в небі над Чернігівською областю три російські безпілотники типу “Гербера”.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

“У три “Гербери” ворога прикордонники поцілили на Півночі країни”, – повідомили у відомстві.

Загалом за минулу добу підрозділи ДПСУ, які виконують бойові завдання на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині та Херсонщині, знищили 102 ворожих БпЛА.