Сусіди знайшли тіло жінки в будинку на Чернігівщині: у вбивстві підозрюють співмешканця

На Новгород-Сіверщині Чернігівської області поліцейські затримали 58-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві своєї співмешканки.

Про це повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області.

Зазначається, що 24 червня близько опівдня до поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл Коропської громади у будинку сусіди виявили тіло 51-річної місцевої жительки з ознаками насильницької смерті.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів співмешканець загиблої жінки повідомив правоохоронцям, що до її вбивства нібито причетні невідомі особи.

Втім у ході слідчих дій поліцейські встановили саме його причетність до вбивства.

Поліцейські з'ясували, що між чоловіком і жінкою виник конфлікт на ґрунті ревнощів, під час якого підозрюваний завдав удару ножем потерпілій в живіт. Від отриманих травм жінка померла на місці.

Речові докази вилучено. Чоловіка затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.