На Чернігівщині прикордонники збили 17 ворожих безпілотників за добу

Впродовж минулої доби прикордонники знищили у небі над Чернігівщиною 17 російських безпілотників різних типів. Серед уражених повітряних цілей – 13 “шахедів” та 4 “гербери”.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

“На Чернігівщині прикордонники ліквідували 13 “шахедів” та 4 “гербери”, – йдеться у повідомленні відомства.

Загалом за минулу добу підрозділи ДПСУ, які виконують бойові завдання на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Запоріжжі та Херсонщині, знищили 116 ворожих БпЛА.