Російські війська знову атакували АЗС на Чернігівщині

Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгороді-Сіверському. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.

Наразі триває встановлення масштабів руйнувань.