Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгороді-Сіверському. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.
Наразі триває встановлення масштабів руйнувань.