Ритм сучасного життя безжальний, він затягує з кожним днем ​​все більше у кругообіг обов'язків та щоденної рутини. Відомо, що періодично слід вириватися із цього замкненого кола, "перезавантажуватися", а потім - з новими силами приступати до нових справ. Яким чином люди роблять "перезавантаження"? У кожної людини існує свій індивідуальний. Хтось сидить вдома біля комп'ютера, підкорюючи нові складності в онлайн-грі, а хтось віддає перевагу активному відпочинку. Психологи давно довели, що найкращим засобом відновлення сил є яскраві емоції. Отримувати такі емоції можна у парку атракціонів, кіно чи театрі. Але сучасна розважальна індустрія не стоїть на місці та пропонує зовсім новий спосіб - звернутися до фабрики емоцій "Твоє" і дозволити професіоналам виконувати свою роботу. Серед пропозицій компанії досить давно лідирує політ на літаку Луцьк.

Політ на літаку – мрія чи реальність?

«Твоє» з впевненістю доводить, що для організації польоту над Луцьком, непотрібно особливо нічого робити. Варто лише забронювати дату та час проведення цього захопливого дійства. Аеродром знаходиться в с. Крупа, поблизу м. Луцьк. Перед початком пілот обовязково проводить інструктаж щодо безпечного польоту та розказує основні правила польоту. Після цього всі учасники заходу сідають в літак, застібають паски безпеки та вдягають навушники для радіозвязку. Саме після цих рутинних, але вкрай необхідних пунктів починається найцікавіше – можливість роздивитися неймовірні краєвиди Луцька та його мальовничих околиць з висоти пташиного польоту.

День закоханих. Що подарувати

Холодний місяць лютий подарував людям найкраще свято – День закоханих. В цей день люди, немов зачаровані скуповують валентинки, квіти, надувні кульки попри те, що найкращим подарунком завжди були яскраві позитивні емоції. За думкою команди «Твоє» найкращий подарунок до дня закоханих – це подарувати сертифікат, згідно з яким можна отримати унікальні враження.

- Майстер-клас із гольфу.

- Похід у барбершоп.

- Картинг та скалолазання.

- Романтична вечеря.

- Майстер-клас з йоги або арома-масаж.

- Урок вокалу зі справжнім викладачем.

- Урок з екстремального водіння мотоциклу.

Яскраві враження. Бути чи не бути?

Коли здається, що найкращий подарунок – це гроші, то варто відкинути такі думки якнайдалі від себе. Емоція, загорнута в професіоналізм виконання – буде достойним подарунком до кожного свята. Планування такого заходу не варто відкладати на останню мить. Компанія «Твоє», немов чарівник, виконає будь-яку забаганку.

«Твоє» враження. Твої емоції.