Термоодяг є основою захисного комплекту речей, що використовує людина у холодний осінньо-зимовий період. Від його якості залежить комфорт і працездатність тіла. Тому вкрай важливо підбирати функціональний одяг індивідуально під себе. Про тонкощі вдалого вибору можна взнати в цій статті.

чоловіча термобілизнаПотрібно визначитися зі способом використання

Не тільки для користування в холодних умовах потрібна чоловіча термобілизна https://viskonta.com/termobilizna. Цей тип одягу є універсальним і виконує кілька функцій:

  • заощаджує тепло;
  • сприяє виведенню вологи з поверхні тіла;
  • охолоджує.

А поки ще універсальну тканину, яка працює по-різному в аби-яку погоду, ще не вигадали, термоодяг може бути зимовим, літнім і міжсезонним. Позаяк, починати вибір потрібно саме з визначення цілі використання.

Термоодяг для спорту 

Усі спортивні термокомплекти виготовляються з синтетичних матеріалів: PES, PA, PP, еластан. Вона найкраще виводить вологу, а спітніле тіло буде залишатися сухим і не замерзне. 

Синтетичний одяг підійде для спортсменів, для тих, хто любить займатися туризмом, активним відпочинком, навіть просто ранковими пробіжками. Такий одяг добре переться, швидко сохне. Якісна термобілизна відрізняється наявністю зональних елементів - утеплених зон для кращого збереження тепла і мембранних або флісових вставок в місцях активного потовиділення. 

Термоодяг для збереження тепла

Такий одяг виготовляють із натуральних тканин - вовни та бавовни. В залежності від товщини та якості вовни, одяг може зігрівати сильніше або слабше. Так, на сайті меблевої фабрики Viskonta можна підібрати комплекти як для простих прогулянок чи повсякденного носіння, так і  для тривалого перебування на сильному морозі. Термоодяг маркується відповідно:

  • heavyweight - підвищена функція зігрівання;
  • midweight - середня;
  • lightweight - легкий варіант для прогулянок;
  • microweight - для активного спорту в теплу погоду.

Вовняний одяг, що зігріває, коштує дорожче і потребує делікатного прання та догляду. 

Кілька важливих порад

Виробники термоодягу вказують на ярлику температури, для яких доцільне користування їхнім виробом. Не варто це ігнорувати, адже неможливо буде достатньо зігрітися при -15°C, якщо одяг призначений для діапазону 0°C +10°C.)

Щоб не помилитися з розміром, обирайте моделі, що щільно прилягають до тіла, але не заважають йому рухатися. Правильні шви повинні бути пласкими й не натирати шкіру.

Термобілизна потребує дбайливого догляду. Вона боїться високих температур прання (не вище +40°C). Не можна її сушити в сушарці і прасувати. Деякі речі можна прати тільки вручну. Всю корисну для догляду інформацію можна прочитати на ярлику.

При правильному виборі і дбайливому догляді функціональна білизна буде служити довго і якісно.