
13:46, Сьогодні
«Чесний, надійний і порядний». На Чернігівщині представили нового керівника патрульної поліції
4 грудня перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький представив особовому складу Управління патрульної поліції Чернігівщини нового виконуючого обов‘язки керівника Ярослава Гордієнка.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції у Чернігівській області.

Свою службу у патрульній поліції Ярослав Гордієнко розпочав у 2017 році. Останні роки він обіймав посаду заступника командира батальйону УПП у Чернігівській області, тож добре знайомий з пріоритетними завданнями регіональної поліції.
«У своїй роботі Ярослав неодноразово доводив, що є справжнім лідером та професіоналом. Чесний, надійний та порядний офіцер — в одному підрозділі пройшов шлях від патрульного до керівника такого рівня», — підсумував Олексій Білошицький.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 6 лютого
00:00, 3 грудня
09:25, 29 листопада
09:25, 29 листопада
00:00, 3 грудня