Сплеск технологій штучного інтелекту в останні роки відчутно трансформує практично кожну галузь, автоматизуючи безліч процесів. Вважається, що найяскравішим прикладом досягнень ШІ є розмовний чат-бот ChatGPT, який за короткий період перетворився на незамінного асистента для користувачів по всьому світу.
Генерування оригінального контенту
Перша версія ChatGPT зʼявилася у листопаді 2022 року, проте за цей час чат-бот зазнав суттєвих змін, а розробники розширили його функціонал. Втім, від самої його появи більшість користувачів використовувала його здібності для створення різноманітного контенту та обробки великих обсягів інформації. Робота ChatGPT базується на основі штучного інтелекту, який вже довів свою ефективність насамперед у створенні розвивального контенту. Наприклад, індустрія азартних розваг вже не перший рік використовує його у виробництві слотів, приклади яких представлені на tsybulko.com.ua, а також у роботі онлайн казино в цілому.
При цьому основною перевагою ChatGPT є поглиблена взаємодія з користувачем та розуміння контексту бесіди, що дозволяє отримувати максимально точні відповіді, корегуючи чат-бот протягом бесіди. При цьому результатом запиту стає не лише текст, а й буквально будь-який контент:
- Зображення;
- Повноцінні презентації або резюме;
- Музика;
- Розв'язання математичних задач тощо.
Втім, найчастіше ChatGPT використовують все ж для пошуку інформації, тому його вже зараз називають ефективною альтернативою Google.
Правила взаємодії
Адаптація до потреб та запитів користувача значно спрощує роботу з інформацією та підвищує ефективність роботи, проте як і у випадку з будь-яким інструментом ChatGPT потребує індивідуального підходу, адже розкриття потенціалу чат-бота залежить від правильно сформованого запиту.
Чітко сформульований запит допомагає моделі зрозуміти контекст і надавати точну відповідь. Якщо запит занадто загальний або незрозумілий, відповідь може бути менш корисною або надто загальною, тож важливо дотримуватися чіткості та конкретики, а також коригувати отриману відповідь за допомогою уточнень.
Втім, не слід забувати, що попри постійні вдосконалення, розширення функціоналу та доступу до великої бази знань, ChatGPT досі може припускатися помилок, тому необхідність перевіряти інформацію в інших джерелах все ще актуальна.