• Головна
  • Ігри на комп’ютері – тенденція часу
Реклама
08:57, 14 грудня 2015 р.

Ігри на комп’ютері – тенденція часу

Реклама

Сучасні діти дошкільного віку приділяють кілька годин в день комп'ютера, зокрема - комп'ютерних ігор. З часом ситуація стає гіршою. Багато батьків, забороняючи грати за комп'ютером, дають своїм чадам мобільні телефони та планшети, вплив яких на організм в рази більш згубний. Але, як ми писали у спеціалізованій статті раніше, від ігор можна отримати користь, при правильному дозуванні часу і підборі сюжету. Тепер зупинимося докладніше на тому, що необхідно розділяти сюжети для хлопчиків і дівчаток.

 

Дитячі психологи сходяться в тому, що розвиток дівчаток і хлопчиків відбувається в абсолютно різному ключі. Хлопчики, спочатку, більш сприйнятливі до більш складним речам: техніці, електроніці, конструкторам. Дівчаткам ближче прості речі. Так само, вони мають витончену душевну структуру, якій можуть нашкодити різкі звуки, гучна музика або занадто складні головоломки. Правда, в завзятості їм не позичати, тому в більш пізньому віці багато слабкі сторони компенсуються з лишком. Багато ігрові сайти, наприклад, play-games.com.ua, спеціально підрозділяють ігри за віком та гендерною ознакою, тому користуються популярністю не тільки у дітей, але і батьків, складають плани та графіки для свого чада.

Підбираючи ігри своїй дитині, не варто ретельно звужувати рамки дозволеного. Заборонне, рано чи пізно, стане бажаним і, краще, якщо це відбудеться під пильним батьківським контролем, що потай. Достатньо ігор, які можуть нашкодити психіці без батьківського контролю, що лежать на прилавках або у вільному доступі в мережі.

Портали, що пропонують чітко відібрані ігри для дітей, вже в закладках у багатьох прогресивних батьків. Пропонуємо всім, хто піклується про своє чадо, створити свій список довірених ресурсів.        Саме в цьому списку представлена величезна кількість корисних ігор, і їх різноманіття може приємно здивувати навіть самого скептично налаштованого гравця. У режимі онлайн ви зможете приємно провести дозвілля, граючи в різні ігри. Якщо ви шукали якусь гру за категоріями і ваші пошуки не увінчалися успіхом, то вам потрібен  play-games.com.ua. Саме на сайті ви зможете знайти ті ігри, які довго шукали і які без сумніву сподобаються вам і вашим друзям! Також тут представлені різні ігри для дівчаток, де представниці прекрасної статі можуть знайти цікаві ігри, які не потрапили в інші розділи. Але незважаючи на це вони не стали менш цікавими і захоплюючими!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...