• Головна
  • Сергей Березенко признался, что ему стыдно за избирательную кампанию в Чернигове
12:37, 31 грудня 2015 р.

Сергей Березенко признался, что ему стыдно за избирательную кампанию в Чернигове

В интервью изданию «Левый берег» народный депутат, выигравший летом в Чернигове выборы на округе №205, поделился впечатлениями от кампании.

По словам Сергея Березенко, он самостоятельно принял решение баллотироваться на округе №205. В этом он получил поддержку президента Украины.

- Я вважав не зовсім правильним своє призначення в Державне управління справами. Я точно не господарник в класичному розумінні цього слова, як це передбачає посада в ДУС.

Більш того, хотів потрапити в парламент саме через мажоритарку. Собі довести, що здатний працювати з людьми. При чому в абсолютно некомфортний період, коли якраз тарифна тема викликала серйозне незадоволення в суспільстві, - признался нардеп.

Якби я обирав комфортний для себе округ, шукав би його у Вінницькій області. Або пішов би по списку, сидів би на момент довиборів півроку в парламенті, працював в комітеті.

Кампания, по словам Березенко, в Чернигове получилась не слишком «чистой».

- За всю виборчу кампанію мені дуже соромно, і я просив вибачення в тому числі і перед чернігівцями. Ми втягнули місто в дуже серйозну політичну баталію. І позитиву від цієї ситуації не було, - рассказал победитель черниговских выборов.

В то же время Сергей Березенко не видит нарушений со своей стороны. И даже так называемые «социальные договора» считает полностью законными.

- Що стосується соціальних договорів, то, якщо ви відслідкуєте цю історію, то переконаєтесь, що зразок такого соціального договору був зареєстрований в ЦВК.

Більше того, в ньому було прописано, що ні в якому разі не можна продавати свій голос. Це була умова підписання такого договору. То про який підкуп виборців можна говорити? Я лише будував мережу агітаторів.

Отверг Сергей Березенко и предположения о том, что председатель Одесской ОГА Михаил Саакашвили приезжал в Чернигов для агитации, используя тем самым адмиресурс.

- Він ні за кого прямо не агітує і добрі слова так просто не скаже. Він справді приїхав на форум, який ми проводили в Чернігові. І справді серйозно змінив хід виборчої кампанії. Але не своїм приїздом, а атакою на нього з боку тодішнього депутата Філатова і штаба Корбана. Вони зробили собі ведмежу послугу. Переоцінили можливість медійного піару...

Чи можна його приїзд трактувати як незаконну агітацію? Ні, не можна. Це був вихідний день. І він не говорив нічого про Березенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергей Березенко #выборы #205-й округ #Михаил Саакашвили
Оголошення
live comments feed...