Максим Микитась: «Будівництво – та галузь, яка зможе подолати безробіття на Чернігівщині»

АКТУАЛЬНО. За даними Міжнародної організації праці рівень безробіття в Україні сьогодні складає 9,2%, однак є області де показники значно перевищують середні по країні, і Чернігівщина, нажаль серед них.

Головна причина безробіття – криза, через яку суттєво скоротилися обсяги виробництва і, як наслідок, у людей не стало роботи. Додайте сюди той факт, що українська економіка перебуває в стагнації, що негативно впливає на створення нових робочих місць – їх, фактично, немає. Тому головне питання, яке стоїть перед країною – яким чином ефективно можна вирішити проблему безробіття.

Сьогодні більшість експертів переконані, що каталізатором української економіки, котрий зможе створити нові робочі місця є будівельна галузь. Для прикладу, підготовка до проведення Євро-2012, коли в Україні активно будувалися різноманітні інфраструктурні, і не тільки спортивні об’єкти, а й дороги, аеропорти, готелі – забезпечила роботою десятки тисяч наших громадян.

– Будівельна галузь в усі часи була основою розвитку та зростання економіки будь-якої країни. За найскромнішими підрахунками професія будівельника забезпечує роботою, як мінімум, 30 суміжних спеціальностей, - розповідає голова будівельної компанії «УкрБуд» Максим Микитась.

Без сумніву, словам Максима Миктася можна довіряти на сто відсотків, адже сьогодні під його керівництвом в компанії «УкрБуд» працюють близько 5000 тисяч українців, багато з яких, до речі, є жителями нашої Чернігівщини.

«УкрБуд» - це одна з небагатьох вітчизняних компаній, яка будує як житлову так і комерційну нерухомість в Україні та закордоном. Окрім того – це єдина українська компанія, якій Європейський банк реконструкції та розвитку довірив проводити будівельні роботи на ЧАЕС.

Сьогодні «укрбудівці» працюють безпосередньо на четвертому енергоблоці атомної станції, де будують каркас, на який в грудні мають насунути захисну арку, відому як проект «Укриття-2». Така відповідальна робота потребує особливого забезпечення та гарантій для працівників з боку керівництва.

– Наші співробітники завжди вчасно та у повному обсязі отримують заробітною платню. Вони забезпечені різноманітними соціальними пакетами, медичним страхуванням. Окрім цього, в компанії «УкрБуд» діє спеціальна програма отримання працівниками пільгового житла. Як бачите, там де є будівництво, завжди у людей є стабільна робота. І чим більш розвиненою буде будівельна галузь, тим більше українців зможуть працевлаштуватись, - резюмує Максим Микитась.

Експерти одноголосно заявляють, що таким компаніям та проектам під силу побороти безробіття, як в Україні так і на Чернігівщині, яка є рідною для Максима Микитася. Саме у нашій області він вбачає великі перспективи розвитку та розглядає можливість розширення роботи компанії «Укрбуд» в регіоні. А це означає, що завдяки будівництву більше наших земляків зможуть отримати роботу.

Максим Микитась
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
45 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Депутати Чернігівської ОДА нещодавно дали дозвіл акціонерному товариству «Укргазвидобування» на геологорозвідувальні роботи в Ріпкинському та Борзнянському районах, пише Панорама. Уже з наступного року в пошуки нафти й газу планують вкласти 200 мільйонів гривень, а в 2020 році інвестиції планують збільшити вдесятеро. Угоду про співробітництво КП «Надра Чернігівщини» та ПАТ «Укргазвидобування» підписали ще влітку цього року. «На території регіону є значні н...
Общество
Завершились работы по ремонту покрытия на Коропском мосту через Десну на дороге Т-2516 Сосница-Короп (41-й километр – в районе села Придеснянское). В минувшие выходные был нанесен верхний слой. Новое покрытие было устроено как на проезжей части, так и на пешеходной зоне. Площадь ремонтируемого участка - 2800 м2. Жители организовали субботник. Убрали мусор, ветки и обновили краску на перилах и барьерном ограждении.
Общество
Городской голова Владислав Атрошенко подписал распоряжение о начале отопительного сезона 2018-2019 годов. Согласно документу, теплоснабжения в жилые дома в Чернигове начнется с 21 октября. Поставка тепла школам и больницам, в соответствии с требованиями санитарно-температурных норм для этих учреждений, и другим потребителям тепловой энергии начнется с понедельника, 22 октября. Распоряжение касается ОАО «Облтеплокомуненерго», коммунального энергогенерирующе...
Общество
Руководитель Главного управления Национальной полиции в Черниговской области Эдуард Алехин встретился с представителями украинской православных церквей Киевского и Московского патриархатов. Участники встречи обсудили взаимодействие церковных деятелей с правоохранителями с тем, чтобы избежать провокаций, не допустить насильственных действий и проявлений религиозной вражды в процессе урегулирования межцерковных отношений в Украине. Сегодня на Черниговщине де...
Общество
В мэрии Чернигова не исключают, что стоимость питания для детей в дошкольных и общеобразовательных учебных заведениях может вырасти. Но при этом городской голова Владислав Атрошенко настаивает: инициаторами должны становиться родители, чтобы потом не було спекуляций по поводу роста цен. - Підвищення ціни тільки після письмового погодження батьківських комітетів, - сказал он на расширенном совещании в горсовете. Городской голова напомнил, то платят за питан...
Происшествия
У 10 постраждалих селах на Ічнянщині відновлено 39 будівель. Про це відзвітувала  сьогодні Чернігівська ОДА. Зокрема, мова йде про такі населені пункти: Августівка – 17 будинків, Воронівка – 8, Іржавець, Тишківка, Монастирище – по 3, Хаєнки, Гужівка, Городня, Бурімка, Грабів – по 1. Нагадаємо, що уряд виділив на ліквідацію наслідків НП 100 млн гривень з резервного фонду.
Общество
Сьогодні, 18 жовтня, виконком Чернігівської міської ради, затвердив порядок надання допомоги чернігівським сім’ям, які втратили воїна АТО, на встановлення пам’ятника. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради. Як відомо, у Чернігові діє Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016–2020 роки. Завдяки цьому чернігівські сім’ї, які втратили через війну рідну людину, отримують разову...
Общество
Полицейские ювенальной превенции продолжают оказывать помощь детям из пострадавшей территории Ичнянского района Черниговщины, сообщает Нацполиция области. Оказание помощи, проведение превентивных мероприятий среди детей и подростков - основная цель полицейских ювенальной превенции в населенных пунктах, прилегающих к военным складам. Полицейские ювенальной превенции общаются с гражданами, которые активно возвращаются в свои дома, проводят профилактические б...
Общество
Сегодня, 18 октября 2018, жители Чернигов примут участие во всемирной ежегодной акции по случаю Европейского дня борьбы с торговлей людьми. Название мероприятия – «Хода за свободу». Акция направлена ​​на повышение уровня осведомленности населения по проблеме торговли людьми, распространения важной информации об этой проблеме и опасности, которую она представляет. Организаторы настаивают: это не протест, а мирное шествие, которая проходит уже пять лет подря...