• Головна
  • Что читают черниговцы. Лилия Ибрагимова
Книжная полка
12:45, 22 травня 2016 р.

Что читают черниговцы. Лилия Ибрагимова

Книжная полка

«У богатых людей – большая библиотека, у бедных людей – большой телевизор» – эти слова принадлежат знаменитому американскому бизнес-тренеру Дену Кеннеди, также известному как «создатель миллионеров».

Очень точное наблюдение! Кто-то бездействуя ожидает богатства извне, а кто-то начинает обогащение с себя. Уверены, наши читатели – люди образованные и начитанные.

Все-таки не зря чтение называют бесконечным путешествием. А потому продолжить его хочется с человеком, знающим толк и в первом, и во втором.

А потому предлагаем пополнить свою библиотеку и вводим новую рубрику, в которой известные черниговцы будут делиться с нами своими литературными предпочтениями – пятью книгами (да, понимаем, что мало, но формат есть формат), которые произвели наибольшее впечатление на…

Лилию Ибрагимову, руководителя арт-студии «Колибри»:
Ибрагимова

Джеральд Даррелл «Моя сім’я та інші звірі»
darrell

Ця книга цікава англійським гумором, зроблена на подіях автобіографії. Джеральд Даррелл – людина дуже відома. Він зоолог, створив перший Джерсійський зоопарк, який врятував за його принципом тварин. Він описує власний досвід, розповідає про свою родину. Книга для відпочинку.

Лев Толстой «Война и мир»
voyna-i-mir

Це потрібно обов’язково прочитати – класика! Особисто я Толстого перечитала десь 25–27 разів. Перечитую кожен рік. Відкриваю книгу і знаю, що буде далі, але все одно цікаво. Описуються події великі за масштабом. Це дає розуміння того, що не все так просто. Сьогодні так, завтра – інакше. Наш вибір впливає на подальшу долю.

Александр Пушкин «Сказки»
978-5-353-05561-7

Я вважаю, кожна людина має почитати ці казки. Особливо рекомендую дорослим, бо казки все ж таки вчать нас м’якості, співчуттю. Вони дуже образні. Також раджу звернути увагу на казки Андерсена.

Юрий Нагибин «Остров любви»
2c7a04f1f573d8651aa8f19c0b15c0d0

Невідомий у нас радянський автор. Дуже гарний за російською мовою. «Остров любви» – це збірка про видатних людей: музикантів, художників, митців. «Перед престолом твоим» про Баха, «Где стол был яств», «Учитель словесности». Дуже рекомендую! Перш за все книга цікава біографічними даними відомих людей. Багато чого про них ми не знали.

Біблія
4189.970x0_enl

Є певний набір книг, які людина повинна знати. Ми живемо в середовищі, спілкуємось, у нас є своя культура, театри, фільми – вони всі йдуть по цій класиці. Якщо ми цього не знаємо – нема про що говорити. Варто почитати просто для освіченості, щоб розуміти, про що там іде мова. А далі вже кожен сам обирає, для чого ще воно йому потрібно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #Лилия Ибрагимова #Библия #Джеральд Даррелл #Александр Пушкин
Оголошення
live comments feed...