Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення

АКТУАЛЬНО. Максим Микитась – партнер благодійного фонду «Поліський оберіг» зустрівся з жителями села Радянська Слобода Чернігівського району та обговорив можливі шляхи вирішення актуальних проблем, які сьогодні найбільше турбують селян.

Зокрема, жителів Радянської Слободи дуже турбує проблема пенсій, їх індексацій, будівництва садочку у селі, перейменування села згідно закону про декомунізацію, тарифів, альтернативних джерел енергії.

Також є питання, які стосуються освітлення й асфальтування вулиць у Радянській Слободі, будівництва тротуару, адже село знаходиться на великій транспортній розв’язці (через село прокладена дорога на Київ, на Чорнобиль), позначення села дорожніми знаками на автодорозі – відсутність цих речей неабияк впливає на безпеку людей.

За словами Максима Микитася, наразі його основне завдання, як мецената фонду «Поліський оберіг» - сформувати перелік питань, які  важливі для сіл, і зробити так, щоб і фонд допомагав, і щоб держава взяла на себе вирішення левової частки проблем. 

– Ми прагнемо розвивати села Чернігівщини. Сьогодні у кожному селі мусить бути школа, дитячий садок, клуб, медичний заклад. Ми обов’язково будемо допомагати в цьому.

Також,  для мене важливо, щоб змінилася державна політика щодо впровадження альтернативної енергетики – я буду добиватися субсидування альтернативних джерел, які дозволять знизити вартість комунальних послуг для населення, - розповів Максим Микитась.

Він наголосив, що деякі розвинені країни, зокрема Швеція, Данія, Японія доводять частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50%.

- В Україні загальний річний технічно досяжний енергетичний потенціал альтернативних джерел енергії в перерахунку на умовне паливо становить близько 63 млн тонн. А це – колосальна перспектива для країни та можливість заощаджувати для населення. Вірю, що шлях альтернативної енергетики – шанс для українських сіл, - наголосив Максим Микитась.

Він запевнив жителів Радянської Слободи, що максимально сприятиме розв’язанню проблем села.

– Мене вразило ваше село. У вас унікальна громада, якій по-справжньому небайдужа доля малої батьківщини. Тут чудова школа, де навчається близько двохсот дітей. Сьогодні ми просто не маємо права стояти осторонь проблем, які вас турбують, і беремо на контроль їх розв’язання, - додав Максим Микитась.

Самі ж жителі Радянської Слободи вірять, що Максим Микитась їм допоможе.

– Видно, що це молода, успішна людина, яка, якщо щось обіцяє – обов’язково виконає. Максим Вікторович досвідчений будівельник і знає, як розвивати інфраструктуру. Він щиро цікавиться нашими проблемами, старається допомогти селу і ми всі будемо його підтримувати у таких починаннях, - розповів пенсіонер-будівельник Олександр Ходак.

Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-1 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-2 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-3 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-4 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-5 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-6 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-7 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-8 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-9 Максим Микитась: Я буду добиватись впровадження альтернативних джерел енергії для населення, фото-10
Максим Микитась
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
87 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии