Максим Микитась забезпечив чернігівську школу будівельними матеріалами для ремонту

АКТУАЛЬНО. Навчальний рік для чернігівської школи №35 – єдиного навчального закладу в мікрорайоні Масани – завершився на дуже позитивній  ноті. Окрім того, що учні скоро підуть на канікули, а вчителі – у бажану відпустку, школа отримала приємний подарунок.

Максим Микитась, партнер благодійного фонду «Поліський оберіг» не лише привітав учнів і вчителів зі святом останнього дзвоника, а й подарував навчальному закладу будівельні матеріали для ремонту.

– Я вітаю усіх Вас зі святом. Бажаю приємних канікул, а випускникам – успішно вступити у ті вузи, які ви для себе обрали, - звернувся до учнів Максим Микитась.

– Також хочу передати школі від благодійного фонду «Поліський оберіг» сертифікат на будівельні матеріали, які допоможуть провести ремонт. Сподіваюсь вам приємно буде повернутися у вересні вже у відремонтовану школу, - додав Максим Вікторович.

gr_28.05.2016_mikitas_shcool_01
gr_28.05.2016_mikitas_shcool_01Директор школи Наталія Фара вдячна благодійнику за таку допомогу. За словами жінки, у школі прекрасний педагогічний колектив, який прагне всесторонньо розвивати учнів, у тому числі, завдяки інноваційним методам у навчанні та сучасній техніці.

Проте школа велика, тому потребує ремонту, який, завдяки Максиму Микитасю та фонду «Поліський оберіг» тепер вдасться зробити до початку нового навчального року.

gr_28.05.2016_mikitas_shcool_02
gr_28.05.2016_mikitas_shcool_02- Це унікальна школа, одна з найбільших в Чернігові і єдина на Масанах. Тут навчається 1500 учнів, працює 140 людей, тому ми з радістю допомогли школі, забезпечивши її будівельними матеріалами.

Сьогодні важливо приділяти увагу школам не лише в Чернігові, а й в селах. Адже діти  - це наше майбутнє. Учні повинні мати всі умови для навчання – теплі кабінети, відремонтовані приміщення, сучасне обладнання. Тому ми в рамках фонду обов’язково будемо надалі допомагати навчальним закладам Чернігівщини, - пояснив Максим Микитась.

gr_28.05.2016_mikitas_shcool_04 gr_28.05.2016_mikitas_shcool_03
Максим Микитась
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
142 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии