СВІТЛЕ РАДІО «ЕММАНУЇЛ»- радіо Божої любові

Бачити навколишній світ ми можемо лише тому, що існує світло. Як вітраж у вікні храму виграє всіма барвами, купаючись у сонячних променях, так і серця, наповнюючись Божою любов’ю, починають віддавати всі барви світла людям. Нам потрібні мир, радість, надія, впевненість у майбутньому, і Бог готовий нам їх подарувати! 

«Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї» (Псалом 118:195).

Засновуючи радіо «Еммануїл», ми  сподівалися, що воно стане улюбленою радіостанцією  слухачів не лише в Києві, але й у багатьох інших містах та селах. Величезна Родина, до якої входять наші слухачі в усіх куточках світу, стає все більшою!

 СВІТЛЕ РАДІО  «ЕММАНУЇЛ»- радіо Божої любові, фото-1

Цілодобово на початку кожної години в ефірі радіо «Еммануїл» звучать молитви про нашу державу. Це чудова можливість для  об’єднання слухачів у спільній молитві...

Люби ближнього як самого себе, не кради, не вбивай, не чини перелюбу, шануй батька й матір...

Ці та інші Божі істини, які  лунають в ефірі Світлого радіо, допомагають багатьом людям подолати депресію, залежність, відновити стосунки з близькою людиною, здобути зцілення душевних ран, знайти мир у серці.  Ми бажаємо показати людям, а надто дітям і молоді, шлях до фізичного, емоційного та духовного здоров’я, до життя без наркотиків, алкоголю, розпусти та інших вад нашого суспільства.

У нашому ефірі лунає класична, хорова та духовна музика, велика частина якої – пісні та інструментальні композиції сучасних українських авторів. У створенні програм беруть участь талановиті музиканти, науковці, богослови - представники різних церков та конфесій.

Окрім позицій представників трьох основних християнських конфесій - православних, протестантів і католиків, радіостанція також враховує й інтереси людей, котрі замислюються про сенс життя, витоки Всесвіту та потребують радіостанції-друга, яка відповідає їхнім духовним та естетичним потребам.

Нас можна почути:

- на хвилях українського радіоефіру, в FМ-діапазоні:

Київ та область – 67, 28 FМ; Суми та область – 69,02 FМ; Харків та область – 69,2 FМ; Львів  та область – 67, 82 FМ; Запоріжжя  та область - 69, 92 FМ; Чернігів та область – 70, 79 FМ;  Дніпро  та область 70,37 FМ.

- Через супутник – Астра 4.

- Завантаживши на смартфон доступний додаток для iOS та Android, шукайте: «svitle» або «світле радіо».

- В Інтернеті – ми ведемо цілодобове онлайн-мовлення на веб-сайті svitle.org.

- І не тільки почути, але й побачити! – гостя програми, а також улюбленого радіоведучого -  у відеоблозі на Ютубі.

Редакція, підтримуючи активний зворотній зв’язок зі своєю аудиторією, щодня отримує безліч телефонних дзвінків і смс-повідомлень від слухачів, які беруть участь у прямих ефірах, долучаються до дискусій, інтерв’ю, опитувань, вікторин.

«У меня  радио на кухне, где я в основном нахожусь. Я часто плачу, смеюсь, радуюсь с ним. Это радио так вдохновляет. Если бы не оно, я не знаю, что было бы со мной…» Алла.

«Я прикута до ліжка, не можу ходити до церкви, а ваше радіо дає зв’язок з усім світом. У мене немає слів, щоб передати свою подяку за Світле радіо». Лілія.

«Час, який ми проводимо з вами - найкращий. Я перенесла операцію і це був період духовного пригнічення. Та слухаючи радіо, я дістала підтримку, яку не можна передати словами». Ольга.

 «Благодаря Божьему радио, я живу. «Не хлебом единым будет жить человек, а словом Божьим». Когда мы слушаем Слово Божье, оно вдохновляет, дает жизнь духовную, а духовная жизнь дает  печать на все наше житейское, земное». Александр.

Світле радіо змінює життя людей. Хтось, прослухавши цикл сімейних передач, примирився з дружиною. Хтось іще відмовився від шкідливої звички. Подолав залежність. Позбувся від депресії. Знайшов нових друзів. Здобув спокій та надію у вірі в Бога. Таких історій багато…

«Я хочу вам подякувати  за наше Світле радіо, тому що воно змінило на 180 градусів нашу родину. Ми слухаємо його день і ніч, воно в нас не вимикається». Ніна.

«Благодаря тому, что я услышал по радио «Еммануил», я помирился со своей половинкой. Вы несете свет, радость, мир, любовь, милосердие, кротость и воздержание». Георгий.

«Я дякую Богові за прекрасне Світле радіо «Еммануїл», завдяки якому я стаю віруючою людиною, через яке у моєму житті настають кращі часи». Валерій.                          

«Благодаря радио «Еммануил» я стал меньше смотреть телевизор. У меня большие изменения произошли в духовном плане благодаря радио. Я хочу признаться вам в любви, потому что благодаря вам мне стало очень хорошо». Андрей.

Світле радіо – це не просто радіостанція. Це велика і дружна Родина, яку осяває Божа любов. Приєднуйтесь до світлої Сім’ї наших слухачів!

радіо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
143 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии