• Главная
  • В Чернігові відбудеться круглий стіл, присвячений реабілітації учасників АТО та переселенців
анонс
09:03, 22 марта 2018 г.

В Чернігові відбудеться круглий стіл, присвячений реабілітації учасників АТО та переселенців

анонс

«Соціальна і психологічна реабілітація та інтеграція ветеранів АТО, волонтерів,  внутрішньо переміщених осіб: актуальні проблеми, перспективи, досвід розв’язання». Захід з такою назвою відбудеться в Чернігові у вівторок, 27 березня.

Шановні фахівці з психології та соціальної роботи, представники державних і громадських організацій, волонтери, які працюють у сфері реабілітації та соціальної роботи з участниками АТО, їхніми близькими, членами родин загиблих та тимчасово переміщеними особами!

Кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню Чернігівського національного технологічного університету, інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Асоціація політичних психологів України  запрошують Вас взяти участь у роботі Круглого столу, який присвяченій результатам проведення «Школи соціально-психологічної допомоги», яку організували вищезгадані організації, та обміну досвідом щодо розв’язання актуальних проблем, з якими стикаються учасники АТО та їхні близькі, волонтери, тимчасово переміщені особи .   

У програмі роботи Круглого столу відбудеться висвітлення особливостей сучасних реабілітаційних технологій у доповіді члена кореспондента НАПН України, доктора психологічних наук Титаренко Т.М., виступ президента Асоціації політичної психології України доктора психологічних наук Васютинського В.О, спільна доповідь за результатами роботи Школи соціально-психологічної допомоги та подальші перспективи такої форми надання соціально-психологічної допомоги зазначеним категоріям населення її  організаторів – Кальницької К. О кандидата психологічних наук, доцента, завідувачки кафедрою організації соціально-психологічної допомоги населенню ЧНТУ та Лазоренка Б. П. кандидата філософських наук, провідного наукового співробітника ІСПП НАПН України. Школа працювала на волонтерських засадах з грудня 2017 по березень 2018 року. В її роботі взяли участь 36 учасників. Серед них ветерани АТО та члени їх сімей, волонтери, тимчасово переміщені особи з Чернігова, Бахмача, Десни.

У роботі Круглого столу також візьмуть участь Мельник О.Є., кандидат філософських наук, доцент, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ЧНТУ, Сила Т. І., кандидат психологічних наук,  професор, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації,  Голуб В.Л, заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, начальник управління у справах сім’ї та молоді, кандидат наук з державного управління; Кузнецова-Молодчая Т. С., голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради, Едієва Н.М., радник Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області та ін.

Круглий стіл відбудеться у ЧНТУ 27 березня  за адресою: вул. Козацька 1 а о 14.00.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#круглийстіл #реабілітація #переселенці #учасникиАТО
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...