У чернігівських пенсіонерів - проблеми з "Ощадбанком"

«Влітку мене в «Ощадбанку» переконали перейти на те, щоб отримувати пенсію на карту, а не готівкою, як раніше. Я погодилася. Один з аргументів – безкомісійна сплата за комунальні послуги для власників карток. Довгий час так і було, а починаючи з 2018 року (уже три місяці) я вимушена платити готівкою (а це додатково 3 гривні за кожну квитанцію), бо, як тільки настають пікові дати для сплати (15–20-те число)» у відділенні на Загривного (колишня Пархоменка) в районі ремзаводу «не працює програма».

з листа в редакцію

Ось що відповіла нам заступник начальника управління з роздрібного бізнесу філії – Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Наталія Носенко:

– Для клієнтів «Ощадбанку» сплата платежів через касу відділення – не єдиний спосіб здійснити платіж. «Ощадбанк» надає можливість скористатись сучасними сервісами: сплачувати платежі за допомогою інформаційно-платіжного терміналу (ІПТ) ), а також за допомогою мобільного додатку Ощад24.

При цьому комісійна винагорода за приймання платежів в ІТП і Ощад24 не стягується. А пенсіонери, крім того, мають можливість сплачувати комунальні платежі і черезкасу банку без комісії, якщо у них є із собою пенсійна картка від «Ощадбанку».

Наші клієнти вже звикли до сервісів, що пропонує «Ощадбанк», і активно ними користуються. В оновлених відділеннях «Ощадбанку» організовані окремі зони касового та індивідуального обслуговування, надаються послуги хол-менеджерів – працівників, які пояснюють та допомагають, якщо виникають складнощі. Ми пропонуємо живе спілкування з клієнтами замість розмови «через бар’єр». У випадку непорозуміння менеджер завжди підказує, які ще варіанти можуть бути, якщо пішло щось не так.

Звісно, іноді можливі перебої в роботі програми, але вони оперативно вирішуються службами банку. Такого, щоб програма протягом кількох місяців не працювала в ті дні, коли всі сплачують комунальні платежі, бути не може, адже в такому разі у нас би стала робота цілого відділення банку.

Ще раз наголошую: у клієнта завжди є альтернатива у способі внесення платежів.

Еженедельник "Семь дней"
Ощадбанк сервіс оплата квитанції комісія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1278 просмотров в декабре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии