• Головна
  • В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії
12:46, 26 червня 2018 р.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії

Минулої суботи по всій Україні відбулися випускні вечори для вчорашніх школярів, а нині – «дорослих дітей». Своє свято відбулося в кожному населеному пункті, де є школа, але лише Сновськ та Корюківка мали честь отримати привітання відразу від чотирьох народних депутатів та керівника обласного осередку Радикальної партії в Чернігівській області.

Мова про голову фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олега Ляшка, наших земляків-нардепів – Василя Амельченка та Олега Купрієнка і керівника Чернігівського обласного осередку РПЛ, депутата Чернігівської обласної ради Олега Авер’янова.

Спочатку депутати оглянули, як у Сновську реалізуються програми оновлення інфраструктури, які вони допомогли профінансувати, а потім завітали на свято до випускників.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії, фото-1

Для майбутніх випускників

Якщо хтось не був кілька років в Сновську, то приїхавши нині, ризикує не впізнати місто. Мала батьківщина відразу двох нардепів-радикалів наочно демонструє: як перетворяться всі населені пункти України (від найменшого села до обласного центру) коли в парламенті буде не 5% місць для Радикальної партії Олега Ляшка, а хоча би в кілька разів більше.

– Сновськ – в серцях Василя Амельченка і Олега Купрієнка, – зазначив Олег Ляшко під час зустрічі з мешканцями міста. – Але ми не лише тут, а в кожному селі, селищі, районі, створюємо належні умови для того, щоб люди могли отримувати якісне життя незалежно від того, де вони мешкають.

І це не просто слова. Їх можна перевірити в Сновську ледь не на кожному кроці. Відремонтовані дороги, допомога в фінансуванні лікарні, дитсадка, бібліотеки… Особливу подяку команді Олега Ляшка висловили керівники і вихованці музичної школи, Сновської ДЮСШ, загальноосвітньої школи №1 та Центру дитячої та юнацької творчості.

– Завдяки сприянню депутатів від Радикальної партії за останні пару років були замінені вікна та двері в школі, садочку та інших об’єктах соціальної сфери, проведені роботи з утеплення, відремонтовані покрівлі, – розповів Олег Авер’янов - голова Чернігівського обласного осередку Радикальної партії.І це лише початок. Найближчим часом на заклади чекає нова хвиля фінансування:

– Минулого тижня за нашої ініціативи уряд ухвалив рішення про виділення коштів на розвиток соціально-економічної сфери. І там в переліку закладів є дах Сновської музичної школи і ремонт бібліотеки.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії, фото-2

Заради здоров’я молоді

Не залишилися без подарунків і вихованці Сновської дитячо-юнацької спортивної школи. Тривала співпраця з депутатами Радикальної партії допомогла замінити в закладі вікна, провести ремонт, забезпечити майбутніх чемпіонів необхідним інвентарем. А вершиною підтримки команди Олега Ляшка молоді стало відкриття нового спортивного майданчика, про який раніше в Сновську лише могли мріяти.

– Разом з вами ми створюємо належні умови для того, аби наші діти отримали якісну всесторонню освіту, відзначив Олег Ляшко, звертаючись до директорів навчальних закладів, до учителів, викладачів та тренерів. – Адже майбутнє нашої держави залежить від дітей. Як казав Бісмарк, хто не фінансує освіту – той змушений буде фінансувати тюрми. Нам треба менше вкладати у суддів і прокурорів, а більше в підтримку освіти, культури, спорту, медицини. Щоб наші діти росли здоровими та освіченими. Це інвестиції в майбутнє. Це пріоритет Радикальної партії.

Сучасний спортивний майданчик отримала від Радикальної партії Олега Ляшка і Корюківська школа №4. Тут можна грати в баскетбол, волейбол, міні-футбол і навіть теніс. Це вже сьомий такий об’єкт в Корюківці. В планах – розповсюдження програми на інші населені пункти району.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії, фото-3

– Радикальна партія добивається збільшення видатків в бюджеті на спортивну інфраструктуру. Сучасний майданчик в кожній школі, стадіон в кожному населеному пункті, ДЮСШ в кожному райцентрі, басейн в кожній області, – зазначив Олег Ляшко.

– Адже так наша молодь не буде пити, курити і тинятися хтозна-де, займаючись дурницями, а буде тренуватися, покращувати свої здоров’я і мати сили розбудовувати Україну.

Випускникам – робочі місця і достойна зарплата

Згодом, виступаючи перед випускниками Сновська та Корюківки Олег Ляшко та члени його команди ще раз підтвердили курс на підтримку молоді.

– Сьогодні ви вступаєте в доросле самостійне життя. Воно буде непростим, на шляху будуть з’являтися проблеми. Але ви не опускайте руки. Йдіть вперед і все у вас вийде,зробив настанову Лідер Радикальної партії. Він зазначив, що зараз головне завдання для вчорашніх школярів – правильно обрати свій майбутній шлях і докласти всіх зусиль для розвитку. А решту візьмуть на себе відповідальні політики.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії, фото-4

– Я бажаю вам отримати належну освіту і працювати в майбутньому на розвиток країни. А ми зробимо все, аби вам не довелося шукати кращої долі за кордоном, а мати роботу і достойну заробітну плату в Україні, – запевнив випускників Сновська та Корюківки Олег Ляшко.

Команда Радикальної партії вручила випускникам дипломи та подарунки і запевнила, що наведе лад у всій країні від північних районів Чернігівщини до Криму, від Карпат до Донбасу. Щоб молодь мала перспективи і забезпечену життя в рідній країні.

В нове життя – з побажаннями і подарунками від Радикальної партії, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОлегЛяшко #Сновськ #Корюківка #випускники #Радикальнапартія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...