• Главная
  • Постраждалі від негоди чернігівці самі обиратимуть експертів для оцінки майна. Скільки коштуватиме оцінка - предмет домовленості
09:00, 6 июля 2018 г.

Постраждалі від негоди чернігівці самі обиратимуть експертів для оцінки майна. Скільки коштуватиме оцінка - предмет домовленості

Постраждалі від негоди чернігівці самі обиратимуть експертну організацію, яка оцінюватиме вартість втраченого в негоді майна.

Це вирішили 5 липня на розширеній міській нараді.

Спочатку суму збитків визначить комісія, створена органами місцевого самоврядування. Потім майно громадян (побутова техніка, меблі) оцінюватимуть експертним шляхом, дивлячись на середні ринкові ціни майна на момент втрати. Це визначено Постановою Кабінету Міністрів України.

Місто не втручатиметься в право людей як фізичних осіб самостійно обрати експерта для оцінки вартості втраченого майна. Але скільки коштуватиме така експертиза для людей – предмет домовленості з організаціями.

«Найбільш правильно буде, коли люди самі звернуться в експертні організації, вони самі будуть працювати з експертами, також знатимуть про терміни виконання робіт. У такому випадку ніхто нікого не буде звинувачувати. Потім люди нададуть нам всі необхідні документи, а експерти, в свою чергу, теж нестимуть відповідальність», – сказав Владислав Атрошенко.

Начальник юридичного відділу Роман Миколаєнко сказав, вартість експертної оцінки втрат входить до всієї суми обчислювальних збитків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#негода #злива #компенсація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...