• Головна
  • Олег Ляшко їде інспектувати роботи по допомозі постраждалим від підтоплення в Чернігові
16:57, 6 липня 2018 р.

Олег Ляшко їде інспектувати роботи по допомозі постраждалим від підтоплення в Чернігові

Чужої біди не буває. Це вкотре довів Народний депутат України Олег Ляшко. Він єдиний з політиків перейнявся трагедією чернігівців, чиї домівки затопило внаслідок суботньої зливи.

Люди просили у народного депутата аби той допоміг швидше відновити оселі після стихії. Олег Ляшко, реагуючи на ці звернення, налаштував усіх на конкретну допомогу постраждалим людям.

Вивезіть палатку зараз, поставте буржуйку щоб людям було де обігрітися, - дав розпорядження місцевим чиновникам Лідер Радикальної партії під час рейду по найбільш постраждалим оселям на вулиці Декабристів. – Їжу організовуйте. І прямо на місці отут на місці робіть цей штаб.

Обласна команда Радикальної партії на чолі з Олегом Авер'яновим під час сесії облради також підняла питання допомоги постраждалим чернігівцям.  

За принципової позиції керівника Чернігівського обласного осередку Радикальної партії та його колег по фракції, було прийнято рішення, яке допоможе чернігівцям відремонтувати власні оселі.

– Прийнято рішення про доручення «Чернігівагролісу» виділити пиломатеріали для того щоб люди мали змогу відремонтувати свої будинки. Це є дієва допомога яка була сьогодні прийнята, – зазначив Олег Авер’янов.

Кожного дня депутат Чернігівської облради Дмитро Блауш за дорученням Олега Ляшка разом з однодумцями не словом, а ділом допомагають людям долати наслідки негоди.

Сам Лідер Радикальної партії запевнив чернігівців, що неодмінно повернеться за тиждень і поспілкується з постраждалими людьми, аби почути, що було зроблено і що потрібно ще зробити.

Обіцянку дотримає. Цієї неділі, 8 липня, Олег Ляшко знову приїде в Чернігів аби перевірити, що зроблено за тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ляшко #потоп
Оголошення
live comments feed...