В Україні заборонять пасажирські автобуси без ременів безпеки для пасажирів

В Україні заборонять використання транспортних засобів для перевезення пасажирів, які не оснащені ременями безпеки, за винятком тих, які здійснюють перевезення на міських маршрутах, - повідомляє Чернігівська Панорама.

Таку ініціативу прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян: 

«Хоча статистика смертей на дорогах України скорочується, і ми маємо тенденції вже в цьому році, тим не менше, аналіз дорожньо-транспортних пригод за участі автобусів показав, що найбільшу небезпеку для життя і здоров’я пасажирів несуть автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, та автобуси, які не оснащені ременями безпеки.

Велика частина ДТП трапляється на 12-й, 16-й годині роботи водія через зниження гостроти зору, швидкості реакції тощо. Саме тому Міністерство інфраструктури розробило проект постанови Кабінету Міністрів про внесення змін до «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту». Проект оприлюднено на офіційному сайті міністерства».

Передбачаються такі зміни:

  • З 1 січня 2019 року забороняється використання транспортних засобів для перевезення пасажирів із кількістю місць для сидіння понад дев’ять із місцем водія включно, які не оснащені тахографом (пристроєм для реєстрації швидкості, режиму праці, відпочинку водія). 
  • З 1 січня 2020 року забороняється використання для здійснення пасажирських перевезень автобусів, перероблених із вантажних транспортних засобів.
  • З 1 січня 2021 року забороняється використання для перевезення пасажирів транспортних засобів, які не оснащені ременями безпеки, за винятком тих, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах.

Поступове введення обмежень щодо використання переоснащених автобусів дасть можливість автомобільним перевізникам поетапно змінити автобуси на маршрутах далекого сполучення на безпечні й комфортні

Чернігівська панорама
автобуси ремень безпеки безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
171 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии