Понад 10 проектів не будуть претендувати на фінансування з міського бюджету Чернігова

Із 105 проектів, що надійшли до міськради для участі в програмі «Бюджету участі-2019», до голосування допустили лише 92.  

Про це повідомляє ТРА Новий Чернігів.

До частини проектів, які допустили до голосування, теж є певні зауваження, але автори пообіцяли виправити їх в найкоротший термін.

Нагадаємо, що Керівниця Агенції міських ініціатив Тетяна Романова на своїй сторінці у Фейсбук написала, що з105 проектів Громадського бюджету лише до 10-ти не було жодних запитань. Частина проектів потребує доопрацювання.

Також Тетяна Романова розповіла про один із проектів - публічний центр правди «Щирість і довіра». Цей центр має на менті відновлення довіри в родинних відносинах, службових конфліктах, політичній і громадській діяльності. На проект потрібно майже 300 тисяч гривень. 
Загальний розмір бюджету участі у 2018 році – 14,4 мільйонів гривень, з них бюджет великих проектів – 12,2 мільйонів, малих проектів – 2,2 мільйона.

Голосування за проекти стартує 15 вересня. Проголосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території міста Чернігова, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України. Голосування відбуватиметься у спеціально визначених для цього заходу пунктах голосування або у режимі он-лайн після реєстрації та авторизації того, хто голосує.

бюджет участі фінансування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
76 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии