• Головна
  • У чернігівських маршрутках можуть з'явитися громадські інспектори
09:00, 14 вересня 2018 р.

У чернігівських маршрутках можуть з'явитися громадські інспектори

У чернігівських маршрутках можуть з'явитися громадські інспектори

Активісти  організації "С14" кажуть, домовилися з управлінням транспорту про те, щоб активісти отримали посвідчення громадських інспекторів для нагляду за громадським транспортом. У такий спосіб активісти хочуть  фіксувати порушення перевізниками меморандуму, який ті підписали з міськрадою.

Про це активісти повідомили під час публічної лекції 13 вересня, де розповідали про те, як змусити перевізників дотримуватись закону.

"Ми мали зустріч з начальником управління транспорту. Ми погодили, що він випише нам посвідчення громадських інспекторів в дні рейдів. Ми їздитимемо транспортом і перевірятимемо порушення. Їх фіксуватимемо документально й передамо до управління", - сказав координатор "С14" в Чернігівській області Олександр Максимець.

За його словами, будь-хто з громадян може цим займатися. Пізніше буде сформовано графік, коли це можна зробити.

"Одноразово видають рейдовий листок, щоб люди не зловживали й не каталися безкоштовно в транспорті, також штамп, протокол, посвідчення, документ, який засвідчує особу. Тоді ця людина безкоштовно переміщається в транспорті й фіксує порушення, складає протокол. Потім цей протокол подається управлінню", - каже активіст.

Нещодавно активісти вже фіксували порушення під час перевезень. Вони перевірили дев’ять маршрутів - 17, 15, 160, 14, 8, 16, 7, 30, 23.
За словами Олександра Максимця, перевірки були вибірковими і тривали кілька годин. За цей час активісти оформили 19 актів про порушення умов договорів.

В управлінні транспорту нам сказали, що активісти дійсно приходили, акти показали, але не залишили. Про "громадських інспекторів" не йшлося. Говорили про можливість створити громадський контроль при управлінні для того, щоб активісти могли залучатися до перевірок, які робить саме управління транспорту. Проте і це питання обговорять з юрвідділом лмше після вихідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #перевезення #тариф #меморандум #с14
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...