КП "Чернігівводоканал" зможе закуповувати дорожчі лічильники

Вчора, 20 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив зміни до Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки. Зміни стосуються закупівельних цін на засоби обліку води, що закуповують у рамках Програми, а також деяких питань участі у програмі отримувачів субсидій.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

У зв’язку з тим, що в зимовий період субсидію отримує значно більша кількість споживачів, абонентській відділ КП «Чернігівводоканал» прогнозує суттєве зростання звернень щодо участі у Програмі, а саме з жовтня 2018 року, після призначення зимових субсидій. Одночасно, за даними абонвідділу КП «Чернігівводоканал» в Чернігові понад 10 тис. сімей, які мешкають у багатоквартирних будинках та отримують субсидію в зимовий період, досі не мають лічильників холодної та гарячої води та розраховуються за встановленими нормативами. Відтак, підприємство має закуповувати додаткові партії лічильників.

Пропонується встановити граничну вартість робіт з встановлення одного приладу обліку на рівні 1589,89 грн з ПДВ. Економічна складова такої ціни - збільшення вартості робіт та доцільність встановлення приладів обліку кращої якості.

Зміни до Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки вступлять у силу після їх розгляду та затвердження рішенням сесії Чернігівської міської ради на засіданні, яке заплановано на 27 вересня.

КП "Чернігівводоканал" зможе закуповувати дорожчі лічильники, фото-1 КП "Чернігівводоканал" зможе закуповувати дорожчі лічильники, фото-2
Прес-служба Чернігівської міської ради
лічильники водоканал міська програма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
131 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии