• Головна
  • Міськрада блокує питання визначення меж РЛП «Ялівщина»
12:40, 24 вересня 2018 р.

Міськрада блокує питання визначення меж РЛП «Ялівщина»

Міськрада блокує питання визначення меж РЛП «Ялівщина»

Чернігівська міська рада і досі не погодила проект землеустрою щодо визначення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Тим самим, вона фактично блокує функціонування РЛП.

Про це повідомляє видання ПІК з посиланням на нараду за участю представників міської ради, директора КЗ «РЛП «Ялівщина», розробника проекту ПП «Десна-Експерт-М», прокуратури та громадськості.

 Міськрада вкотре відмовила погодити проект, посилаючись на те, що при створенні РЛП «Ялівщина» допущено помилки у площі і реально такої площі там не існує. До цього питання міськрада пропонує повернутися після розроблення детального плану території.

Тому, питання погодження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради залишається відкритим.

Враховуючи рішення дев’ятнадцятої сесії шостого скликання обласної ради від 28 березня 2014 року «Про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» розроблений проект землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради.

На сьогодні, зазначений проект землеустрою залишається не погоджений Чернігівською міською радою відповідно до чинного законодавства

Прокуратура позивається до міської ради щодо законності виділення коштів на розроблення Детального плану лісопарку «Ялівщина». Суд вже двічі відмовляв прокурорам у позові.

На останньому засіданні суду було ухвалено, що у Чернігові існує дві Ялівщини – регіональний ландшафтний парк та міський лісопарк. Щоправда, обидва існують лише на папері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...