"Тиждень сталої енергії" в Чернігові - стартував

"Тиждень сталої енергії" в Чернігові - стартував, Денис Шапошніков

У Чернігові у кінці вересня проводиться традиційний Тиждень сталої енергії. Це загальна назва для низки заходів, спрямованих на популяризацію ідеї енергозбереження через раціональне використання ресурсів. Модератором ініціатив з енергоефективності виступає Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Проведення Тижня сталої енергії вже третій рік поспіль відбувається в рамках Угоди мерів, яку підписав і Чернігів. Угода мерів– ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади. Вони беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. 

Цьогоріч проводяться два великих спеціалізованих семінари за участю науковців і практиків. Збільшується акцент на поширення інформації про нові практики енергоефективних заходів через ЗМІ. Окрім того, по школах міста розповсюджуються яскраві плакати з науковими фактами про те, як прості заходи дають суттєву економію енергоресурсів.

Перший з двох семінарів, цільовою аудиторією якого є представники ОСББ міста, відбудеться сьогодні, 25 вересня в конференц-залі "Світогляд". У ході семінару будуть розглядатися питання щодо особливостей впровадження заходів з енергозбереження та використання енергоощадних технологій у житлових будівлях.

Прес-служба Чернігівської міської ради
енергоефективність мер угода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
78 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии